Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloween buliba gáz ha nem...

Halloween buliba gáz ha nem valami szörnyűségnek öltözök hanem mondjuk pin up girl-nek?

Figyelt kérdés
Mármint nem lesz furcsa vámpírok meg boszorkányok között? Tudom, hogy már mindenfélének beöltöznek, de nem akarok annyira kilógni...

2013. okt. 31. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de akkor legyen nagyon ütős a jelmez, meg a smink. Nyugodtan ess túlzásba, hiszen ez a buli arról szól.
2013. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok innen jut eszembe, hogy voltam már olyan Halloween bulin ahol boszorkány nem is volt, mert mindenki azt hitte, hogy mindenki abban lesz.
2013. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az a lényeg, hogy nagyon feltűnő legyen! Ne úgy nézz ki, mint egy kis sima csaj, hanem harsány színeket használj, csili vili díszes ruhát. De ezeket lehet fokozni animebe, vámpírba, zombiba, múmiába és még úgy is lehetsz pin up girl. Mint a Monster High Barbiek, hiába szörnyek mégis barbiek és nem néznek ki szörnynek :D
2013. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl nyuszi leszek:DD rettentő vérszomjas:DD
2013. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!