Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Promod, Springfield márkáról?

Figyelt kérdés
Egyébként nyíregyházi vagyok, ha az itteni üzleteikről is tudnátok valami véleményt mondani, nagyon örülnék neki. :)

2013. nov. 2. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kecskeméti vagyok, az ittenirol tudok mesélni, de nem hiszem, hogy nagy a különbség.

Nos, én a springfieldet nagyon szerettem egy idoben, mindig a stílusomnak megfelelo ruhákat találtam itt, amiket máshol nem igazán. Az utóbbi hónapokban megváltozott a felhozatal, olyasmi ruhákat kezdtek el árulni, mint amik a new yorkerben vannak. Elvétve találok az ízlésemnek megfelelo darabokat. A kezdo árak nagyon drágák, ha nincs leárazás be se megyek. Akció idején viszont 150

2013. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, félrenyomtam, folytatom.

1500ért veszek egy amúgy 4000be kerülo pólót.. Az eladók itt kedvesek, segítokészek.

A promodba nem igazán szoktam járni, nagyon drágának tartom. Nézegettem ott is ruhákat, de sokallom rá a pénzt. Mondjuk, hugom vett ott egy farmeringet 4000ért, az szerintem jó vétel volt. Ott is lehet kifogni olcsóbb darabokat. Alkalmanként bemegyek nézelodni, általában jó cuccok vannak. Itt, az alkalmazottak nem szoktak odarohangálni hozzám, hogy segíthetnek-e.

Dióhéjban ennyi:)

2013. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a promodot én szeretem. érdekes minták meg ruhák vannak mindig. sok jót szoktam ott látni, és nekem a minőségével sem volt még baj.

a másikat nem ismerem. gagyinak tűnik, ezért nem szoktam oda menni.

2013. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegedirol tudok velemenyt mondani.

Springfieldbe es Promodba is be szoktam terni, igaz ritkan, mert szerintem dragak.

Nalunk a Sf.-ben nagyon nagyon sokaig ugyanaz a kinalat. Nem tudom milyen gyakran van arucsere, de a tavaly vasarolt szoknyam meg mindig kaphato. Viszont fiatalos, jofejek az eladok, es a stilusa is bejon.

Promod kicsit elvontabb, a mintai miatt. Viszont aki tudja hordani, annak jol all. Szerintem legtobbszor idosebbeknek valo elegansabb ruhakat arulnak, de vettem mar ott is par jo darabot. :)

17L

2013. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sajnos nekem ezekre nincs pénzem:(

De a promodos ruhák nagyon tetszenek, szép, érdekes minták vannak ott. A springfieldesek annyira nem jönnek be.

Ami még tetszik, a Mango, Bershka, Zara, Orsay.

16/lány

2013. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerüld el a Springfieldet. Vettem ott egy pulcsit. 5 napig bírta, akkor jött az első mosás: kb a felére ment össze... Most vettem egy nadrágot, ez is kb 5x volt rajtam, már kezd kikopni. És mindez olyan árban, hogy máshol 3 nadrágot kapsz annyiért... Soha többet nem veszek ott semmit.
2014. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!