Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy telitalpú (éktalpú) cipő,...

Egy telitalpú (éktalpú) cipő, csizma egy 6. -os lánynak való?

Figyelt kérdés
Egyre többen akarnak telitalpú cipőket hordani vagy hordanak . mit gondoltok ? Anyum azt mondta majd 2 és múlva.
2013. nov. 3. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen magas. Nekem 8.-ban volt 9cm-es telitalpúm, nagyon szép volt, de azért hosszútávon már kezdett fájni benne a lábam.. Azt hogy mit gondolnak az sosem érdekelt
2013. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6.-ba még nem való .majd 8.-ba , nekem is most lett egy 7,5 cm csizmám,(bár nem telitalpú ) . de neked még elég lenne egy 4-5 cm magas sarkú telitalpú is,ha feltétlenül szeretnél ilyet hordani üdv : egy 8.-os lány
2013. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
155-165 max en kb. 163cm vagyok pont jó testalkatú van olyan aki kis vézna van olyan aki kicsit teltebb.
2013. nov. 3. 22:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Az pont jó nekem nem is akartam 5m cipőt :D
2013. nov. 3. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
nem. túl fiatal vagy még,hallgass anyukádra és várj még egy kicsit.
2013. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.Egyebkent is trampli szerintem a telitalpu, nemhogy egy 6.-os kislanyon. Hallgass Anyukadra, es vard meg a 8. osztalyt minimum. :) Hidd el, van meg idod ilyen cipoket hordani, nem kell koran kezdeni magassarkukat viselni.

17L

2013. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem! Én 8.-os vagyok, most hordok 6 cm-es éktalpú fekete bokacsizmát. :) Várj még vele!
2013. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én 6.-dikos vagyok és már 5.dikben is hordtam telitalpú cipőt. Most ami van 10cm-s!:)
2013. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó: remélem, hogy okosan használod. hidd el, van akin ízléstelen.
2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!