Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz november...

Szerintetek gáz november végén topánkába elmenni discoba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem necces, nem éri meg h otthon fekszel 1 hétig. valamikor még csizmába is fázik a lábam.
2009. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Egyrészt, mert nem téli viselet, még azt hiszik, nem telik téli lábbelire. Másrészt a felfázás garantálva!
2009. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha kocsival mész a diszkóig, meg haza is, akkor simán. Az a 2 perc, míg bemész meg kijössz, nem számít. A diszkóban úgyis meleg van. Viszont, ha gyalogolsz a diszkóig, és hideg van (november végén azért már röpködnek éjjel a mínuszok), inkább vegyél csizmát.
2009. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is szoktam magassarkú kivágott cipőbe menni.Vegyél alá harisnyát és nem fázol meg.Max ha nagyon betegskedős vagy.Meg azért az se mondegy, hogy az nap este 0°C lesz vagy 10..:)
2009. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én alig hordok csizmát télen, körömcipőben járkálok. Megtehetem, mert mindig kocsival járok. Szóval tényleg csak ezen múlik, hogy mivel mész. Mert villamosozol, buszozol akkor inkább egy csizmában tedd, ha kocsival mész akár papucsban is mehetsz. :)
2009. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat..:)
2009. nov. 16. 16:48
 7/7 a piccie Barbíííííí ***** válasza:
szerintem is ha kocsival mész abban mehetsz, és ha pl. miniszoknyában mész akkor ahhoz pont a topánka való!!!!
2010. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!