Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg olyan gyakori hogy az...

Tényleg olyan gyakori hogy az emberek visszavisznek használt ruhákat cipőket és ezt visszaveszik mintha új lenne? Hogy nem veszik észre az eladók?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az új ruhákat szokták, felveszik, de nem vágják le az árcímkét csal elrejtik amíg hordják, aztán visszaviszik.
2013. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te is szoktad csinalni? Én is kiprobalnam csak felek
2013. nov. 5. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gáz, kb csak a csövesebb cigányokról tudom ezt elképzelni.

Amúgy is ha valaki vesz egy ruhát azért teszi mert teszik neki, nem? Akkor meg mi a frászé vinné vissza? Én örülök ha normális nekem tetsző cuccot találok és azt tovább nem adnám semmi pénzé. Ha másikat akarok akkor másikat is veszek, de vissza nem fogok vinni semmit.

2013. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hát annyi jó ruha van hogy naponta lehetne vasarolni
2013. nov. 5. 09:51
 5/6 Bratilla ***** válasza:
És te büszke lennél, ha te is így öltöznél? Szerintem nem az ilyen emberekről kellene példát venned. Inkább vedd meg azt a ruhát, és hordd bátran, és inkább legyen kevés sajátod, mint sok, ami nem is a tied igazából.
2013. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyen kevesebb de vett ruhád, ami tiszta, mint áruházból "kölcsönzött, ki tudja ki próbálta fel előtted" ruhád, meg gondolj bele, hogy ami ruhát így kikölcsönöznél, előtted lehet hogy már vagy 3 lány visszavitte mosatlanul, ráadásul azzal sem lenne fair, aki utánad megveszi pénzért...
2013. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!