Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jártok varrodába, ruhajavítóba?

Jártok varrodába, ruhajavítóba?

Figyelt kérdés
Pl ha hosszú a nadrágod, fel kéne hajtani stb...
2013. nov. 5. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Átlagos magasságú vagyok, 165 cm, de az összes nadrág hosszú nekem, így kénytelen vagyok levágatni, otthon nincs varrógép és amúgy sem tudok varrni: )


26/n

2013. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordul. Régen mindig anya aljazta fel a nadrágainkat, de százszor egyszerűbb varróval megcsináltatni, és csak valami 300 ft. Ezért nem éri meg vele küszködni.
2013. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám rendszeresen jár, neki szoktam én is odaadni a javítandó ruháimat, hogy vigye magával a varrónőhöz. A nadrágjaimat otthon felvarrjuk magunknak, de szoknyát felvarrni, vagy szűkebbre vetetni ezt-azt már nem tudunk, ezt a varrónőre bízzuk. Anyukám épp most varratott magának vele egy teljes kosztümöt, sokkal olcsóbban kijött, mintha boltban vette volna és rá is van szabva. :)
2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A második válaszolótól kérdezném, hogy nálatok 300Ft egy nadrág felhajtás? :O Felénk az is elkér érte 600Ft-ot aki csak otthon csinálja munka mellett és talán nem is szakmája csak tud egy kicsit varrni. Varrodába 1000-1200Ft. Én Pest megyében lakom.
2013. nov. 5. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagynénim varrónő. Fél város hozzá jár, én is kb 2 havonta szoktam hozzá vinni a cuccaimat átalakítani vagy varratni vele ezt-azt.
2013. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetlek, hogy nála pl. mennyibe kerül egy nadrágfelhajtás?
2013. nov. 5. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, mert anya szokta vinni. Egyszer farmernadrágban kellett cipzárcsere, és az is valami nevetségesen olcsó volt. 1000 alatt tuti. Mi már kidobásra ítéltük, erre olcsón meglett.

Most lehet nem pont 300 a felhajtás, de ott körül.

Ez falun van. Városon biztos drágább.

2013. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, a 2. voltam.
2013. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! ;)
2013. nov. 6. 18:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!