Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már Martens bakancsotok,...

Volt már Martens bakancsotok, és ha igen szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy gyönyörű fehér virágos Martens bakancsot, de az ára 30 000 Forint fölött van . Nem tudom megéri-e ennyiért, de azt hallottam, a Martens örök darab.

2013. nov. 6. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

12 évig hordtam minden télen, a legnagyobb (és egyetlen) baja az volt, hogy egyszer elszakadt a cipőfűző :-)

a talpa is nagyon jól bírja, minimálisan kopott a 12 év alatt, jól bírta a bőr a téli sózott utakat, mondjuk sokat is ápoltam

csak ajánlani tudom, nagyon szerettem, ma már két kisgyerekkel elég furán néznék ki benne, de megvan még mindig, tényleg örök darab

2013. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettő van, midnkettő 1460, az egyik fekete lakk, a másik bordó. Nagyon meg vagyok velük elégedve, nekem maximálisan megérték az árukat. Pesten vettem a Londonportban, mindkettőért felmentem, mert még a két modell között is van apró méretbeli különbség :)

Ahogy betöröd, sokkal kényelmesebb is.

2013. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy sárga Martensem, irtózatosan töri a lábamat, de a minőségére nincsen panasz, strapabíró, minőségi darab.
2013. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól hallottad:)) Nekem két Martens bakancsom is van, szerintem megéri az árát:)
2013. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem akkor megszületett a döntés! :-)
2013. nov. 7. 10:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a kiszemelt darab: [link]
2013. nov. 7. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sima fekete acélbetétes bakancsom van, 20000 körül volt, de megérte. Meleg és kényelmes :)
2013. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép baksi :)
2013. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!