Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez így jó szalagav...

Szerintetek ez így jó szalagavatóra, vagy túl hétköznapi? 18/L

Figyelt kérdés

Nem az én szalagavatóm lesz, hanem a sulimból a végzősöknek és mi vagyunk a kísérő osztály, vagy mi és ofő azt mondta kötelező lesz a 12.-eseknek is jönni (5 évfolyamos...) és semmi kedvem végig menni az egész városon, hogy találjak valami báliruhát 50 ezerért, amit úgysem hordanék többet. Szóval, mint résztvevő jó lesz az alábbi összeállítás?:

Fekete, sima csőnadrág (nem farmer)

Fekete platform magassarkú

Fekete spagetti pántos top v kivágással

[link] ez a blézer

Fekete kézitáska masnival

Kiegészítőnek valami statement nyakláncot vennék, karperecet. A sminkem elég hangsúlyos lenne ( http://www.youtube.com/watch?v=WAdqz2GINmw)

Szerintetek jó leszek így, vagy túl slampos? Az a baj, egy hétvégi buliba is kb így öltözködöm.


2013. nov. 7. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes. :)
2013. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Báli ruhára nincs is szükség, de azért egy szoknya blúzzal elegánsabb lenne. Ha inkább nadrágos típus vagy, akkor meg egy szövetnadrág. Azért még is csak egy alkalom ez is.
2013. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tavay fehér blúzban, fekete ceruaszoknyában, és fekete magassarkúban voltam.

De szerintem a tied is jó lesz. :)

2013. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Báli ruha amúgy is túlzás lenne. Jó így is, bár fekete póló helyett valami világosabb lehet jobb lenne, mert így elég sötét.

Vagy nem is tudom.

2013. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj 50ezerért venni. 15-20 ezerért már lehet nagyon szép, jó minőségű ruhákat venni, de akár olcsóbban is.


Amúgy meg szerintem szoknyába menj. Egy szép blúz (az biztos van, de maximum 4-5ezer) egy ceruzaszoknya, akár hosszított (5-9ezer) és egy magassarkú. Nem annyira vészes árkategória.


De ha nagyon szeretnéd, mehetsz ebben is, de egy szoknya sokkal jobb lenne...

2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem alkalomhoz illő, de túl fekete, esetleg a felsőd lehetne fehér, és a nyaklánc is legyen olyasmi színű, mint a blézered :)
2013. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!