Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok rendelni UGG...

Honnan tudok rendelni UGG csizmát?

Figyelt kérdés

Egy ilyen csizmát szeretnék:

UGG Classis Short

Kép:

[link]


Hol szerezhetem be? Tudtok megbízható webáruházat, ahol tényleg az eredeti márkát árulják? Körülbelül mennyibe kerül ez a csizma?


2013. nov. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
UGG márkabolt
2013. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
160 es 200 € kozott.Viccen kivul nem ertem,hogy kepes valaki ezert penzt kiadni.Borzalmas...
2013. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a Heaven Storeban! Én is ott vettem tavaly kettőt, imádom! garantáltan eredeti, tudsz hozzá venni kifejezetten UGG márkájú ápolót, és nagy a választék! Ilyen, amit linkeltél, tuti, hogy van! Ne rendelj, mert sajnos félő, hogy gagyit kapsz kínából, pont múltkor egy lány írt itt egy posztot, hogy a csizmahungaryról rendelt, és kínából kapta a csomagot egy hamisítvány UGG csizmával!
2013. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj, előző vagyok! Nekem két magas szárúm van, azok 80ezerbe kerültek. Ez a short szerintem olyan 50000 Ft körül lehet! De facebookon megtalálod a Heaven-t. Itt tudsz érdeklődni! Meg telefonszám is van! [link]
2013. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. válaszolónak: Hol találok Ugg márkaboltot?

2. válaszolónak: Mindenkinek más az ízlése. Nekem tetszenek az ilyen csizmák és szeretnék egy eredetit is. Nem olcsó, de a Prada, Dior vagy akár az Adidas, Nike cuccok is drágábbak a kínainál.

3. válaszolónak: Köszönöm a hasznos infót. Elsősorban inkább az online rendelés lenne jó nekem, mivel sajnos nem tudok személyesen érte menni.

2013. nov. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!