Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MI BAJUK A MAGYAROKNAK ezzel...

Valami lány kérdése:

MI BAJUK A MAGYAROKNAK ezzel a ruhaval?

Figyelt kérdés

helo angliaban lakok es ezek az uj polok nagyon menok hogy hosszu az ujjuk de a koldok felett van a póló alja minden lany ilyeneket hord itt meg ojat ami koldok felet van es rovid ujju erre latom fb on hogy ot egy ke es mindenki alairja (magyarok) hogy mennyire ku*vas meg hogy osszement szegenynek a ruhaja ..


komolyan ennyire jokisgyrekesek lennenek a magyarok hogy egy divatos új polo ra ilet mondanak foleg hogy a lenyeget takarja es divatos is akkor mibajotok vele?


csak semmi hulye valasz hogy ku*vas vagy ilyen jah es ha iráshibát talatok a kerdesemben arra se vagyok kivancsi .


2013. nov. 12. 11:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
linkelnél ilyet?
2013. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
2013. nov. 12. 11:08
 3/32 A kérdező kommentje:
2013. nov. 12. 11:09
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ezzel, amíg valaki tudja hordani és illik hozzá, de én akiken láttam azok hájas hasú tinilányok voltak mind, akik azt hiszik hogyha magukra húznak egy divatos cuccot akkor menőek lesznek... dehát inkább nevetségesek voltak, ahogy kilógott a hájas hasuk. Valamint 14 évesekhez nem is illik, mert nagyon gyerekek még.
2013. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%

Latszik,hogy kint vagy mert mar felejtos a magyar irasod az "ojat" szot azt meg mindig ly-al irjak!

Bocsesz!

2013. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%

Én egy ilyet csak magas derekú szoknyával tudok elképzelni, ami szintén köldökig vagy a fölé ér. Azzal jól nézhet ki.

De ilyen csípőig érő gatyákkal, amiben az egész has kint van, szerintem ízléstelen.

2013. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
20%
A magyarokba SEMMI kreativitás nem szorult öltözködés terén! Én is, amikor nyáron ott voltam és 40 fokban fel mertem venni egy virágos miniruhát, ki lettem nézve, mert ott csak farmershortban és tank topban szabad lenni, úgy tűnik, kilógó melltartópánttal! Szórakozóhelyre is, ha bemész, csomó csaj farmernadrágban van! Akik megszólnak, biztos csak feltékenyek, h ők a gagyi kínai ruhákon kívül máshoz nem jutnak hozzá és ezt a tipikus magyar módon, féltékeny fröcsögéssel adják ki magukból!
2013. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
43%
Én magyar vagyok, itt is élek Magyarországon... Már eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel, mit gondolnak mások! Alapból megszólnak, mert megveszem a drága dolgokat magamnak (természetesen eredetit, mert itt nálunk a hamisítványok virágkorát is éljük ám). Magyarországon az a jó, ha valami olcsó, és beolvadsz vele a tömegbe. Ha egy kicsit egyedibb vagy, vagy luxus üzletekben vásárolsz, már hülyének néznek! De úgy döntöttem, hogy nem fog érdekelni mit gondolnak mások. Kinéznek, mert van pénzem, és mellé még ízlésem is? Ő bajuk! 23/L
2013. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%
nekem is van az elsőhöz hasonló pólóm és én szeretem,sőt akartam venni egy olyat is amiből jobban ki látszik a hasam,mert én is láttam,hogy most ez nagy divat és nekem tetszik is mert van hozzá alakom. a magyarok azért fröcsögnek mert sok el van hízva és tudja,hogy neki nem állna jól. a 2.link olyan mint egy hastáncos szóval az nem jön be :D de értem,hogy mire célzol!ilyen sok magyar,mert megkeseredett ennyi
2013. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
Látom a lepontozás megy! Ez az irígység... Magyaroknál nagyon menő ez is sajnos! Ennyi irígy, rosszindulatú ember sehol sincs!
2013. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!