Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már fel lehet venni a téli...

Már fel lehet venni a téli kabátot, sálat, csizmát, vagy még korai?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor vedd fel, ha úgy érzed már fázol odakint! Ilyen esetekben sose kövesd mások viselkedését, fontosabb hogy megvédd a saját egészségedet, mint az, hogy hogyan néznek rád!

Egyébként sem hiszem, hogy bárki kinézne amiatt, hogy NOVEMBERBEN csizmát merészeltél húzni :D

(én már téliesen öltözködöm)

2013. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Átmeneti kabátom nincs, csak hosszú téli kabátom van. Egyébként azt vettem észre, hogy az emberek többsége még maga sem tudja hogy ilyen idöben mit vegyen fel.
2013. nov. 13. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai. Nem azért, mert hülyén nézel ki benne vagy ilyesmi, de 5-10 fok van. Ha már teljes téli díszben közlekedsz, nem tudom, mit akarsz felvenni, ha majd 20-25 fokkal kevesebb lesz.

Érdemes lenne valami átmeneti cuccot szerezned. Ha nem az időnek megfelelően öltözöl, annak tuti megfázás lesz a vége (akkor is könnyen, ha túl melegen öltözöl!)

2013. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
7 fok van, szakad az esö, fúj a szél. Ma télibe megyek lesz ami lesz :-D
2013. nov. 13. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én télikabátban járok már, igaz nem a legvastagabb, amit a mínuszokban hordok, hanem egy térd fölé érő szövetkabát. Csizmát és sálat is hordok már.

Szerintem ne foglalkozz vele, hogy mások miben vannak, azt húzd fel, amiben jól érzed magad és nem fázol. Én tuti nem fáznék senki kedvéért, elvárásáért sem.

Egyébként meg valaki nyáron is csizmát és sálat hord, most ez a divat, úgyhogy most biztosan nem lehet ciki vagy korai ilyen időben :)

2013. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még csak szövetkabátot hordok, a bundás kabátomat a rosszabb időkre tartogatom :D csizmát sem hordok még, mert csak bundás van, ami ilyen időben túl meleg, úgyhogy még csak bakancsot hordok melegebb zoknival. De már egy csomóan járkálnak téli kabátban, csizmában, ha fázol, akkor nyugodtan vedd fel, nem fog senki megszólni. Az időjárásnak megfelelően öltözz, ne az elvárásoknak :)
2013. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Téli szövetkabátban (duplabéléses), sállal, bélelt cipőben vagy bakancsban mászkálok 1-2 hete, mert az átmeneti kabátomban kifagyott a fenekem az őszi cipőimben meg fázik a lábam. Cserébe nem a legvastagabb pulóverem veszem fel hanem még a kora őszi ruháim és így teljesen jó. Így szerintem azt hord ami kényelmes és elég meleg. A felfázás, megfázás nem a legjobb dolog.
2013. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már hordok téli kabátot és csizmát. Sálat mindig lehet. Azt hordasz, amit akarsz!
2013. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!