Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sürgős válaszra lenne szüksége...

Sürgős válaszra lenne szükségem, azoktól akik RENDELTEK már online ruhadarabot! Mennyire felelt meg, mikor kihozták?

Figyelt kérdés
olyan volt, amilyet vártatok, pont a képpel megegyező? Jó a méret? Én szeretnék egy ruhát, de nem tudom mennyire éri meg itt rendelni. Tanácsokat várok!:)
2013. nov. 13. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom mennyire éri meg itt rendelni"


Hol van az az ITT?

Mert attól függ.

2013. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én adryfashionről rendeltem,hát korántsem úgy nézett ki mint persze a modelleken a ruha,teljesen photoshoppolták az összeset.. Kínai vacakok voltak,jó drágán eladva.
2013. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mire gondolsz? én ebayről rendeltem, de legtöbbször máshogy nézett ki és sz.r minősége volt.


[link]

2013. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as!


Jó ez a kép :D, de ettől függetlenül ebay-ről és más hasonló oldalakról is lehet jókat és pont ugyanolyat rendelni, mint a képeken.

2013. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak cipőt rendeltem Vateráról.Tiszta fekete tornacipőt akartam,csak 1 nyárra kellett,úgyhogy nem akartam Converse-t venni.Elég sokan hirdettek Vaterán,persze tudtam hogy hamisítványok :))),de úgy voltam vele elég lesz.A hölgy írt mérettáblázatot,az alapján pontosan be tudtam lőni mekkora kell,így nem volt gond.
2013. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

erdélyi vagyok, nem hiszem, hogy ismeritek ezt az oldalt.

úgy általánosan kérdeztem, hogy megéri-e online rendelni.

Erről van szó:

[link]

2013. nov. 13. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
(5ös vagyok) Szerintem neten keress véleményeket a honlapról,vannak ilyen fórumtopikok.
2013. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általánosságban lehetetlen erre a kérdésre válaszolni, ugyanis mindig attól függ, hogy honnan és mit vásárolsz.


Megbízható boltból megéri online (is) vásárolni. Hogy mi a megbízható?


Ha biztosra akarsz menni, akkor olyan helyről rendelsz, ami fizikai bolttal is rendelkezik; vagy elsőre kisebb értékű árut választasz illetve átböngészed a vásárlói véleményeket.


Rengeteget vásárolok online, és az esetek 98%-ban azt kapom, amit várok. De ehhez nagyon körültekintőnek kell lenni.


A linkelt cuccot nem venném meg, mert 1) drága ahhoz képest, hogy egy falatka ruháról van szó; 2) számomra nem ismert márka, így nem tudok a minőségére következtetni; 3) vékony poliészterből van, ami az esetek többségében nagyon olcsó hatást kelt - nincs tartása, kvásan cuppan, kiad minden pluszgrammot

2013. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hát nem tudom még... egyébként semmi plusz nincs rajtam, vékonyabb vagyok,mint a hölgy a képről,így nem baj szerintem, ha 'cuppan' Vagy mégis?

2013. nov. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!