Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató ruhát lehet...

Szalagavató ruhát lehet esküvőre kölcsönözni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ki akadályoz meg?
2013. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem gáz? vagy ha pl nekem tavasszal van az esküvőm akor is kölcsönözhetek ki?
2013. nov. 13. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szalagavató ruha alatt a fehér habos-babos keringőre használt ruhákat érted akkor azok esküvői ruhák csak szalagavatóra is használják. Mert nekem a szalagavatós ruhám kosztüm volt, a táncruhám meg pörgős rockyra való ruha, mert nem keringőztünk hanem rockyt táncoltunk.


És ha épp más nem bérelte ki arra az időpontra akkor igen, ki tudod akár tavasszal is. (mostanában ősszel-télen vannak a szalagavatók amúgy nem?)

2013. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de azt olcsóbban ki lehet kölcsönözni?
2013. nov. 14. 18:36
 5/5 anonim válasza:
úgy tudom, hogy szalagavatóra csak az október-február időszakban lehet kölcsönözni és sok helyen csak nappali tagozatos diákkal (ez mondjuk megoldható, ha van gimis korú ismerősöd, aki elhozza a kinézett ruhát, csak ugye a méretet be kell még egy varrónővel állítatni. Amúgy ugyanazt a ruhát 3szor annyiért bérelheted esküvőre. Tavaszra nem fogják odaadni szalagavatós áron, azért ők se hülyék...
2013. nov. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!