Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudnám ezt a bodyt...

Mivel tudnám ezt a bodyt felvenni?

Figyelt kérdés

van egy fekete csipkés bodym, csak hát picit cici kivágott. meg olyan jellegzetesen is tapad, de olyan rohadt jól néz ki rajtam, annyira felvenném utcára, csak hát melleimet nem szeretném mutogatni, sem a hasam, így maradtak a kezei, amik a legjobban megfogtak. imádom az "elegáns" nőiességet.

mivel tudnám felvenni úgy, hogy a hasam, melleim ne legyenek kint, max a kezeim.

elég buta kérdés, de annyira jól néz ki: D


[link] így néz ki kb.


2013. nov. 14. 15:18
 1/7 piriiiiii ***** válasza:

Nem tudom, de mi a jó ebben a "ruhában"? Pont olyan, mint egy sima felső, ha felveszel rá egy szoknyát, vagy nadrágot... senki nem jön rá, hogy ez mi.

Amúgy meg vegyél fel alá egy hasonló színű trikót, és kész.

2013. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól még kint a csöcsöm, a derekam , meg kb mindenem. ...
2013. nov. 14. 15:36
 3/7 piriiiiii ***** válasza:
Nincsen kint. Nem tudom, mire gondolsz. Max akkor lesz kint, ha egy szakadt trikót veszel fel. Ha annyira zavar, hogy kint a csöcsöd, vegyél fel télikabátot...
2013. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy fehérnemű. Fehérneműben nem megyünk ki az utcára, csak akkor, ha el akarjuk adni az árut, ha érted mire gondolok. Ha ennyire tetszik az ujja, akkor menj el egy C&A-ba, teli vannak most olyan felsőkkel, amiknek az eleje-háta pamut, de mindkét ujja csipke.
2013. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ívy1 ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik. Fekete trikóval kint is tudod hordani.
2013. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fekete bőrmellényt vegyél rá.
2013. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húú ez nagyon szuper! Veszel alá egy fekete topot vagy olyat ami csak a melled takarja vagy ha ez túl merész akkor egy olyat amit a hasadat is takarja és akkor gyakorlatilag csak a karjaidnál fog átlátszani. Fölé meg vehetsz egy fekete tapinacit vagy valamilyen rövid szoknyát. A naci és a body átmenetéhez meg vehetsz fel egy szép feszülős övet. (kicsit olyan szélesebbet, gumisat)

Majd írd meg a véleményed hogy hordtad-e így vagy fogod.

Ja és azt is hogy hol vetted ez a bodyt és mennyiért :)

2014. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!