Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok már ennél undorítóbbat?

Láttatok már ennél undorítóbbat?

Figyelt kérdés

Egy felugró ablakot nyitottam meg, kár volt! Ezt adta ki: [link]

Ki az a nem normális, aki ilyet felvesz? Szerintetek?



2013. nov. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az veszi fel,akinek tetszik.Nekem is vannak ilyen tangáim.
2013. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, láttam már ennél undorítóbbat. Nem az ízlésem, de ha valakinek tetszik, akkor miért ne venné fel? Nem mutogatja, gondolom a párjának is örömet szerez vele, mi abban a rossz?
2013. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Senki, minden nő Bridget Jones féle nagymama bugyiban járkál
2013. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi ebben az undorító? És miért nem normális, ha valaki ilyet felvesz? Szerintem nincs vele semmi baj. Nyilván senki nem hétköznapra hordja, hanem ha megakarja lepni a párját, vagy valami hasonló eset... Gondolom nálatok nem divat az ilyen, vagy esetleg lehet egyedülálló is vagy és ezért nem tudod, hogy az ilyenek mire valók.
2013. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Én vagyok olyan nem ormális, hogy simán felvenném, szexi. Nyilván nem reggel, munkába, de este tusolás után... jelenleg pont egy ugyanilyen darab a párom kedvence (rajtam, nyilván :D )

[link]

2013. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Te valami vallási szektás, überkonzervatív aggszűz vagy, vagy mi? :D

Ebben mi az undorító? Szerintem ez messze esik attól a fogalomtól. Ha a páromnak bejönne, a kedvéért minden gond nélkül felkapnám estére, na? Egyébként teljesen normálisnak érzem magam, kösz, hogy kérded.

Elég sok undorító dolog van a földön, a teljesség igénye nélkül ennél undorítóbbnak tartom a penészes kajákat, az értelmetlen erőszakot, de ha csakis fehérneműben gondolkodunk, undi, ha mindenféle foltok vannak rajta, mocskos, büdös, és attól is a hideg ráz, amikor egy testesebb hölgyemény nyakig felhúzza a tangáját, hogy a tapadós cicanadrág fölött kilóg, és egyébként is többet látok belőle, mint akartam.

Ez meg csak egy bugyi.

2013. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Az utcsonak igaza van a hivok menjenek a pitcsaba!
2013. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

A barátnőd / vagy te mikiegeres mamabugyiban nyomul?


Ez nem indi.

2013. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!