Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzön egy molett de...

Hogy öltözzön egy molett de testileg arányos tini lány?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolkozok azon hogy mit is vegyek fel mi állna jól és ha ruhát veszünk melyik a legelőnyösebb?! Szeretem a meleg színeket mint pl:barna,piros,caramell,..stb de a rideg színeket mint a fehér azokat is mi állna jól nekem ?

#Hogy.öltözzek
2013. nov. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színű a hajad,szemed,bőröd?De ha molett vagy,légyszíves a cicanadrágot,csípőnadrágot,nagyon feszülős ruhát.
2013. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hajam barna szemem is és fehér bőrű vagyok:)

"ha molett vagy,légyszíves a cicanadrágot,csípőnadrágot,nagyon feszülős ruhát." =ezt nem értem :\

2013. nov. 17. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ezt ugy döntöm el hogy bemegyek a boltba és mindent ami tetszik felprobálok. viszek magammal egy bnöt aki véleményt mond(öszintét) és akkor tuti a dolog.mert tényleg sokmindentöl függ. frizurátol is meg ugye a szineidtöl:)
2013. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyértette hogy azokat kerüld el. de gondolom ez egyértelmü...
2013. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a barátnővel való vásárlás jó ötlet megfogadom :D

Így utólag leesett hogy cicagatya... ezeket kerüljem xD

2013. nov. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!