Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lesz az iskolába bál és hát...

Lesz az iskolába bál és hát 9. es vagyok és nemtudom miylen ruhába kéne menni mert eddig akárkit kérdeztem mondták hogy hát nem báli ruha emrt végülis ez buli?

Figyelt kérdés
Szoval miylen ruhába menjek szerintetek? Mit vegyek?
2009. nov. 18. 19:26
 1/8 anonim válasza:
kérdezz meg felsőbb éveseket h ilyenkor mit szokás. vagy esetleg ostály főnöködet.vagy beszéljetek össze a csajokkal így méár annyira nme lehet égő pl ha együtt öltözök másképp mint a nagyok.szerintem egy csinosabb felső szoknya mondju kés csizma enyhe kis smink(de néha nézd tükörbe nehogy leizzadd) és a hajadat kösd fel mert meleg lesz :)
2009. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szoknya,csizma,elegánsabb felső


[link]


[link]


de ezért ruhát sose vennék,max 1-2 ezerért turibol

2009. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gólyabál, nem? akkor sima csini-buli felső, farmer és balerinacipő/magassarkú/csizma. nem hiszem, hogy gimis buliba bárki báli ruhát venni, nem olyan ez, mint az amerikai tini filmek:)
2009. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaja, ezek a gimis bálok még inkább ilyen diszkószerűségek, úgyhogy jó leszel farmer+csini felsőbe, ez nem olyan mint az egyetemi gólyabál, hogy koktélruha kelljen.

19/L

2009. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Juhj kösziii:):) Hát majd akkor hnap veszek valami csini felsőt. Az jó szerintetek hogy sötét farmer hosszu szárú fekete csizma, És valami csillogos felső?? vagy?
2009. nov. 19. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kukkants be az egyik Tally Weijlbe vagy valami hasonló csajszis üzletbe (ez még megfizethető valamennyire), ott vannak csillogós, flitterekkel díszített alkalmibb felsők (pl. csőtopok is), átlag 5 ezer Ft-ért. Ha sokallod, akkor valami olcsóbb butikban nézz körül. Esetleg egy csinos fűző is jó választás lehet, de én ehhez inkább egy fekete gatyát vennék fel, esetleg nagyon sötét farmert és hozzá a csizma jó ötlet! :) A kiegészítőket is igazítsd ezekhez!

Ha kell esetleg bolt ötlet, ahol 4-5 ezerért vannak bulizós, elegánsabb felsők akkor még írhatok. ;)

2009. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi:D Persze írjál még:D:D:D:D Egyébként én is gondoltam a fekete nacira:D:D:D
2009. nov. 22. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy vmi kivágott felső néhány kiegészítővel.

18L

2009. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!