Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színek illenek barna...

Milyen színek illenek barna hajú lányokhoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is barna hajam van, nekem pl jól áll a piros, kék, bézs, fehér, menta, barackszín, púderszín. Szeretem a pasztelles színeket :)
2013. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erősen függ bőrszíntől, szemszíntől, és a barnának is van millió meg egy árnyalata, az sem mindegy. :)

Barna hajam és szemem van, de a pasztell színek nagy része kifejezetten hülyén áll, mert sápaszt.

A piros és a zöld valamilyen árnyalata szinte biztos jó. Na meg a fekete és a fehér is elég szabvány.

De próbálj fel mindenfélét, ha valami nagyon nem passzol, úgyis látod. Akkor sem kell leírni a színt végleg, csak keress belőle más árnyalatot.

2013. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát...sötétbarna hajam van és barna szemem, a bőröm pedig most eléggé barna még mert nyáron sokat voltam napon és még nem fakultam ki :)
2013. nov. 19. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem gesztenyebarna hajam van,és barna szemem,és világosabb bőröm. Nekem a piros,sárga áll jól.
2013. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én igazából minden színt felveszek,nem azt nézem,hogy most illek-e a bőrömhöz,meg a hajamhoz,hanem azt,amit tetszik. Csomó fehéret,feketét hordok,egyik kedvencem például a rózsaszín. Egyedül zöldet nem hordok,azt a színt nem szeretem,meg ilyen ronda neon színeket. De a piros tuti nyerő,és ha sötétebb a bőröd,akkor a fehér is jó.
2013. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okéé :)
2013. nov. 20. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!