Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezt így felvehetem...

Szerintetek ezt így felvehetem suliba?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék felvenni egy fekete deréknacit, bézs pulcsit, és egy virágos( a pulcsi színével megegyező színű) combzoknit, ami kicsivel térd fölé ér. A zokni alá vennék harisnyát (átlátszót) mert már hidegebb van. Ja és bakancsot.Szerintetek ez így milyen lenne ? 13 vagyok

2013. nov. 19. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az a "deréknaci"?
2013. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát hogy derékig fel kell húzni , rövid short. szűkebb
2013. nov. 19. 21:10
 3/16 anonim ***** válasza:
sztem hanyagold,ez a zoknis megoldás szörnyen hangzik...
2013. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A farmerbugyi rib.ncos. általánosba főleg
2013. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

az a baj ezzel, hogy még szexi is lehetne. egy 18-20-25 éves csajon. nem egy áltison.

gondolom mondjuk ezt már hallottad, és baromira unod, de hidd el, hogy egy 13 éves lány ilyen combvillantós cuccban csak nevetséges maximum. vagy inkább szomorú, én majdhogynem még barbiztam 13 évesen, najó aztért nem, de nem azon gondolkodtam hogy a cicimet vagy a p*ncimat dobjam ki, vagy mindkettőt.

2013. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolom megsértődnél, ha mindenki ízléstelen lotyónak nevezne és netán még a tanáraid is szólnának, hogy nem így kéne iskolába jönni...?

A házirendeteket nem ismerem, de azért térd fölött végződő ruhában nem illik menni (a legtöbb helyen még a házirendben is benne van). Nyáron persze el lehet nézni 1-1 rövidebb (de azért még nem túl rövid) darabot, de most még a melegre sem foghatod.

Egy ilyen cuccal maximum pedofilokat foghatsz, azok értékelik az ilyesmit. Majd pár év múlva egy buliba öltözz fel így, mert ez tényleg nem egy 13 éves bakfisra való amúgy sem.

2013. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Rövidgatya, sima harisnya, és egy bakancs pl. oké :) de azt a virágos combzoknit nagyon hanyagold, nem is értem kiknek jutott eszébe ilyen borzalmakat kitalálni....


A virágos förtelem nélkül rendben van.

2013. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez így szörnyű. Nem pászol szinte semmi semmivel. Van itt szexi harisnya (ami am nem kéne egy 13 évesnek), ehhez jön bakancs. Valamint nyári farmershort, mamó felsővel.

23 L

2013. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A virágos combzoknit és az átlátszó harisnyát lecserélném egy vastagabb, egyszínű harisnyára. Úgy oké.
2013. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok és eszembe sem jutna így megjelenni iskolában! baráti társaságban talán, de az sem biztos. helyette ajánlom neked ezeket: [link] ez fiatalos, de már egy kicsit a nőiesség felé hajlik, [link] : egy egyszerű nadrág, ami alá vehetsz harisnyát, és tökéketes télre is, és ha már bézs, akkor [link] :) ezekhez felvehetsz még csinos sálakat és sapikat ( [link] na, szerintem ez egy ideális (talán egy kicsit már nőies, de jobb, mintha kirívó lenne) öltözék egy általános iskolás lánynak!:)
2013. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!