Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddíg ér körülbelül egy...

Solarian kérdése:

Meddíg ér körülbelül egy 14-15, és meddíg egy 10 soros acélbetétes? (lábszárközép, esetleg feljebb/lejjebb. )

Figyelt kérdés
Ezen kívül valahol pesten lehet ilyesmit venni? A webshopok annyira nem jönnek be...

2013. nov. 20. 12:52
 1/4 Frigg ***** válasza:

Nekem az első bakancsom 14 soros volt, Red Rooster. Picivel lábszárközép fölé ért. A második bakim 20 soros volt, Steel, picivel térd alá ért fel. A 10 soros az valamivel boka fölé ér :) Nekem nagy álmom egy 30 soros, de nem vagyok benne biztos, hogy elég hosszú-e a lábam hozzá, szóval ez még függőben van.

Én Darkshopról rendeltem, de gondolom van üzletük Bp-en is. Vagy a Red Roostert például egy military boltban vettem, majdnem 10 éve. Szóval én ilyen helyeken nézelődnék.


23/N

2013. nov. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
londonport.hu oldalon le van írva a bolt címe
2013. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 1Bakancs válasza:

[link]

[link]

[link]

[link] -ennek a wesselényinél van boltja (4/6os villamos)

2013. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Asszem akkor meg is lesz oldva a dolog a jövő héten.
2013. nov. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!