Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy darab nő vagyok. L83 cm...

Nagy darab nő vagyok. L83 cm 110 kg. Otthoni "mackónadrágot" keresek. Nem vastagot, nem suhogósat. Mind rövid. Hol lehetne venni nem drágán?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz be egy kínaiba, hátha ott vagy. Vagy Kikbe, nálunk a Kikben csupa nagy méret van.
2013. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ma voltam KIK-ben. Már akkorát próbáltam, hogy mellém fért volna még valaki, de a szára alig ért a térdem alá. A derekam nem vastag, olyan 48-as. Rendes női nadrággal is igy jártam. A kinait megpróbálom. A minőség nem nagyon számit, mert ilyen döglök ide-oda otthon nadrág kellene, puha.
2013. nov. 20. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz be a C&A-ba.

Én nemrég vettem magamnak két plüss melegítőnadrágot. Nem tudom, hogy mekkoráig voltak a méretek (nekem M-es kellett), de ha abból indulok ki, hogy nekem a 165 cm-hez baromi hosszú volt a nadrág, akkor lehet, hogy neked jó lesz. A C&A-ban amúgy is lehet nagyobb mérteket kapni.

2013. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is vettem pár hete egy farmert, imádom tökéletes. Csak 9ooo ft. volt. A Tiéd mennyi?
2013. nov. 20. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A plüss melegítők azt hiszem, hogy 2300 Ft-ba kerültek kb.
2013. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem 2 db-ot a kinainál. Teljesen jó. Fekete, és kék. Igy 3 ezer volt a kettő a Bosnyákon. Köszi.
2013. nov. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!