Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú férfi derékmele...

Milyen márkájú férfi derékmelegítőt vegyek és hol tudom megvenni Bpest belvárosában? Olyat keresek aminek nem látszik a viselete a ruházat alatt!

Figyelt kérdés
Férfi fazonú, tehát nem karcsúsított és strasszkövektől, hímzésmintáktól mentes. Fekete, barna, szürke, esetleg fehér színben lenne jó. Olyan márkát keresek aminek jó az anyaga és nem megy tönkre pár mosástól. Tuti, hogy rossz méretbe vennék, úgyhogy nem rendelnék, hanem bemennék a boltba. Ajánljatok légyszi derékmelegítőt és üzletet ahol kapok.

2013. nov. 20. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hervis boltban, van pl a Mamutban is.

Márka: Warmy

by Fundarago

Nekem ilyen van, és bevált, ilyen dobozban lehet kapni, ott vettem a napokban. Fel lehet próbálni. Már mostam is, semmi baja nem lett:) Csak ajánlani tudom. Am semmi csicsás nincs rajta, csak egy fehér festékkel felkent logo.

2013. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!