Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Testalkatnak megfelelő (divato...

Testalkatnak megfelelő (divatos) öltözködésben jártasak! Ehhez a ruhához milyen harisnyát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben fogytam kb 12 kg-ot, bár még így is átlagos a testalkatom és körte típus vagyok. A combjaim erősebbek szerintem még így is, bár már vállalható :) karcsú derék stb...

Ezt régen tunikának használtam, most viszont lett belőle egy csinos ruha, karácsonykor szeretném felvenni családi vacsihoz, és nem tudom milyen harisnya illene hozzá. Szeretnék csinos lenni, sosem hordtam mintás darabokat, nyilvánvaló, miért, de most attól sem zárkóznék el, csak nem tudom mi állna jól, ehhez az alkathoz, hogy ne hangsúlyozza a lábamat túlzottan... Link is jöhet!



2013. nov. 21. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. nov. 21. 10:21
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire látszik, fekete ruha elülső része arany szálakkal van átszőve.
2013. nov. 21. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyszínűt vennék fel, mivel a ruha elég fodros, és arany szálak is vannak benne, egy mintás harisnya már lehet, hogy sok lenne. Nekem nagyon tetszenek a vastag, nem átlátszó harisnyák, pl. fekete. Vagy jó lehet egy kicsit vékonyabb és mintás, ahol a minta színes és az alapszín ugyanaz. Vagy fekete alap és kevés arany minta.
2013. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen minél egyszerűbb, fekete vagy szürke kasmír vagy pamut harisnyával venném fel. A kevesebb néha több elvén.
2013. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyenesszabású ruha egyáltalán nem előnyös körte alkatúaknak, s ezen semmilyen harisnya nem segít. Ha mindenképpen ezt akarod viselni, akkor egyszínű, sötét harisnyát válassz mellé.


(Egyébként valamennyire "körtekompatibilissé" tehet, ha felülről rétegzed. Mondjuk egy vállhangsúlyos blézerrel vagy karcsúsított kardigánnal. Az övet se felejtsd el!)

2013. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen felsőm bézs színben. Háááát szerintem ez túl rövid ahhoz, hogy ruhaként hordd, nekem épphogy takarja a fenekem, ha leülök vagy lehajolok, akkor meg kint van az egész :D de, ha ebben 100%ig biztos vagy, h ruhaként akarod hordani, akkor én egyszínű harisnáyt választanék, mondjuk valami bordó színt.
2013. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit elbizonytalanodtam, mármint az alkatomat illetően, mert rákerestem, és nem is körte...inkább homokóra lesz. Csak annyira bennem volt, hogy a csípőm széles, mert eddig duci voltam, de ha mindent összenézek, akkor nem is az szerintem.

Már csak azért is gondolom, mert a ruha nagyon jól áll, nem csak szerintem, mikor felvettem a férjemnek tátva maradt a szája :)

És elég hosszú, térd felett ér kb 5 cm-rel.


Az első válaszok hatására azóta vettem is egy vastagabb fekete harisnyát, ami nem látszik át, jól né ki vele, tényleg nem is kell több.

Úgyhogy köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 21. 15:33
 8/9 Ági 22 ***** válasza:
Én pedig pont világosabb, testszínű vagy ahhoz hasonló harisnyával venném fel. De ha megengedheted magadnak, próbáld ki sötét ás világos harisnyával is, szerintem könnyebben tudsz majd dönteni.
2013. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Valószínű megpróbálom világosabbal is tényleg. Úgyis fel kell töltenem a készleteimet, mert kifogytam azokból, amik vannak... :)

2013. nov. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!