Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják azt a tapadós...

Hogy hívják azt a tapadós hosszú nadrágot, amit a fiúk a konditerembe használnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lycras spandex azt hiszem,nekem a bicajos gatyam olyan,85%nylon 15% elastan az enyembe ez van irva!
2013. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Évek óta járok kondizni de senkin sem láttam ilyet,max. a b*zikon..


A futók és a biciklisek használják inkább.

2013. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Azert mert valaki egy ruhat a tipusa,anyaga miatt viseli valamiert tortenetesen sportra ami itt a kerdesben szerepel, az miert lenne mar langyos?

Ebbol is latszik,hogy ebben az orszagba mennyi retardalt genetikai hulladek el,hogy egy kerdesbe ami olyan szot tartalmaz,hogy tapad,szuk,feszes, es ne adj isten ezt fiu viseli az csal langyos lehet! Tisztelet a kivetelnek!

Persze ha egy pitcsa vesz fel ferfi ruhat azzal semmi gond az had vigye, meg biztatjak,hogy de jol all meg tudni kell viselni,de meg veletlenul sem gondol senki arra hogy esetleg homar a csaj!

Vagy meg egy kibuvo a nok altal hordott fiu ruhakra ezt mostanaban szoktam hallani a varazs szo "unisex"

De ez csak a nokre vonatkozik a fiukra nem igaz ,tehat fiu nem hordhat noies vagy noi ruhat mert abban "nem gyartanak unisexet"

2013. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves" 3-as.

Szerinted egy hetero férfi edzőteremben komolyan felvesz egy olyan nadrágot ami ráfeszül a fenekére guggolásnál? Szerinted ki a fsz kìváncsi erre?


Akinek nincsenek meleg hajlamai az rövidnadrágban,farmerban vagy melegítőben edz,mert az sokkal kényelmesebb és praktikusabb.


Bírom amikor tudatlan parasztok akarnaj kioktatni.

2013. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
fekete leggings, amit mi lányok is hordunk
2013. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Ja,és mint írtam a futók és biciklisek használják.Ott praktikus.


De épeszű ember nem ebben megy edzeni.

2013. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

4-es! Te is akkora f,sz lehetsz,hogy b,szni lehetne veled!

Farmer ,rovid gatya,probalj mar ezekbe gugolast csinalni!

Egyik sem arrol hires,hogy nyulik,es koztudott,hogy merev zsakvaszon anyagu ruhakban nem lehet sportolni!

Amugy en 19 eve testepitek, tehat inkabb en mondanam,hogy a csirak ne oktassanak!

2013. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem fekete cicanadrágban a legkényelmesebb edzeni. Mondjuk én lány vagyok, de jógára fiúkon is látom. Nem véletlen.
2013. nov. 21. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kerdezo valoban szuk nyulekony anyagu ruhak a kenyelmesek edzes szempontjabol!
2013. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Akinek nincsenek meleg hajlamai az rövidnadrágban,farmerban vagy melegítőben edz,mert az sokkal kényelmesebb és praktikusabb"

Ez nagy baromság, épp ezekben a legrosszabb, olyan mintha azt írnád, hogy a csajoknak szoknyában és fűzőben a legjobb edzeni.

Ezek spadex, nylonos anyagú passzos nadrágok, a legjobb sportokra.

2015. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!