Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek bejön az, ha a...

Fiúk! Nektek bejön az, ha a cicanadrűg bevág a fenékbe? Lányok, ti ezt r. bancosnak találjátok? Vagy ti is szoktátok így hordani?

Figyelt kérdés
16L

2013. nov. 21. 20:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
viszont elől nem vág be
2013. nov. 21. 20:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni tetszik, mert mégis csak férfiból vagyok, de az is biztos, hogy olyan nő nem kéne, aki csak a testével tudja magára felhívni a figyelmet. Amennyiben neki így tetszik és így kényelmes, akkor oké, de fogadja el a negatív kritikát is és ne csodálkozzon, ne legyen felháborodva, ha jó alaposan megnézik, esetleg elkezdenek fütyülni utána.
2013. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és nekem is tetszik úgy és jól is mutat benne a farom,de utcára SOHA nem venném fel,mert r*bancos, és ízléstelen. Eléggé izzadságszagú, ez a "csak vegyen már észre valaki" kategória, szerintem....

Sajnos a fiatal lányok 90%-a nem tudja rendesen hordani a leggingset, csak úgy mondom: egy 5 perces buszozás alatt Szeged belvárosában 26-ból 23 olyan lányt láttam,akinek fogalma nem volt arról,hogy a leggings nem nadrág... Aztán meg vinnyognak, hogy "jaaaj, megbámult az a pasi!!". :)


21N

2013. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Én is ezt figyeltem meg. A sok 14-15-16 éves kis tini azt hiszi milyen menő, közben meg ízléstelen. Ha azt akarod, hogy csak megdugni akarjanak, nyugodtan hordjad.

24f

2013. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyet látok, arra gondolok, hogy szívesen megfogdosnám azt a feneket. De ha lenne barátnőm nem szeretném, hogy ilyenben járkáljon, elég közönséges.
2013. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egy dolog, hogy közönséges, és soha nem venném fel, de milyen borzasztó kényelmetlen dolog lehet?! :D Szeretem, ha a a cicanaci nem feszül addig a szintig...

Plusz, láttam már tesiórán ilyen bevágós világosszürke cicanacit középen-hátul beizzadni, majdnem távolhánytam távolugrás helyett :D

2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Már elég probléma ha látszik a feneked. Cicanadrágot csak olyan ruhával ami feneket takarja. Ha meg takarva van nem mindegy hogy bevág vagy sem?
2013. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Döntsd el milyen fiúknak akarsz tetszeni...

Egyébként szerintem is ízléstelen.

2013. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Eleve a cicanaci rövid pólóval nagyon gáz. Ha bevág, az még inkább. A lányok elvárják, hogy értékeljük őket, de közben úgy viselkednek, öltözködnek mint a ribik. Aztán meg jönnek sírni, hogy mindenkinek csak dugásra kellenek. (Akinek nem inge..) Én fiúként ribisnek találom. Persze, ha jó seggen van, akkor tetszik, de innentől egy csaj számomra a szánalmas kategóriába esik. Olyan, "csak a seggemmel tudok hódítani, és dugjon már meg valaki" feeling.
2013. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kettessel tökéletesen egyetértek!
2013. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!