Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, télen milyen kabátot...

Dragonkalo kérdése:

Rockerek, télen milyen kabátot hordtok?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok,a stílusomon látszik,hogy azért nem 1D-t hallgatok.Tehát:Fekete slim/cső-gatya,fekete zenekaros póló/vagy csak valami mintával rajta,szegecsek(öv,csukló),rövidebb felzselézett haj(ez áll jól),fekete magasszárú deszkás stílusú cipő.

Ehhez milyen téli kabát illene?



2013. nov. 23. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem semmi... Ilyen öltözékkel nevezik maguknak "rockernek" az emberek.
2013. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó,főleg metalcoret,post-hardcoret,deathcoret hallgatok,akkor hívjam magam úgy,hogy "metalcoreos"? -.-
2013. nov. 23. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Attól, hogy nem csörög rajta 5 kiló lánc meg hord acélbetétes bakancsot katinai nadrággal, már nem is lehet rocker? Kérlek...


Én hosszú fekete szövetkabátot hordok, aminek bőr az ujja. Dzseki ki volt zárva, mert sokat vagyok szoknyában vagy ruhában.

Szerintem egy vastag bőr vagy fekete szövetkabát mindenhez jó :)

16/L

2013. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi #3 :DD
2013. nov. 23. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az öltözködésedről egyáltalán nem ez a stílus jut eszembe de nem is ez a lényege, de akkor meg szerintem ehhez a stílushoz is illő kabát kéne.. egy szimpla barna v fekete.

[link]

Valami ilyesmi, csak egy kicsit olyan "fiatalosabb"-at válassz.. Oszt társam is sokáig ilyen volt nagyjából aztán megjelent egy 20lyukú Stell csatos bakanccsal és hosszú talpáig érő fekete kabáttal közben meg alig 150 cm magas..

Szval ahogy érzed és ami illik hozzád és 15 évesen még ne akarj úgy öltözni mint valami blackmetálos. (pl volt.)

18.L

2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Feket bőr kabát.
2013. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is bőrkabátot :)
2014. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Divatrockerektől óvjon meg a Jóisten, ha nem vagy az, akkor bemész a turiba vagy egy Rockpincébe (Bpest, Győr) és kedvedre válogathatsz bőrkabátot. Én legutóbb 17.000-et hagytam ott 2 kabát + ingek ;) (13/l)
2017. okt. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!