Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SPORTDIRECT. COM-rol rendelnék...

Vidékibringás kérdése:

SPORTDIRECT. COM-rol rendelnék EVERLAST pulcsit. Mekkora méretet válasszak?

Figyelt kérdés

Sokan irták, hogy nem egyeznek meg az everlast méretezései az ott feltüntettekel.

Mellkasméretem 42 inch -> 107 cm a táblázat szerint L-es

méret lenne jó, de a kommentekben mindig azt olvasom, hogy

nem jo az a méret ennél a márkánál.

Aki már rendelt innen ilyen márkát, irja meg a tapasztalatait, legyen szives.

Köszönöm :)



2013. nov. 23. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy hol laksz, de szerintem, először érdemes lenne elmenni egy ilyen boltba (Bp. Arénában nyílt egy) és ott felpróbálni és megjegyezni, hogy melyik jó rád, utána már tudni fogod és nem kell még egyszer elmenni. De mivel Angol bolt, angol márkák a legtöbb ha jól tudom, így a méretek is mások mint nálunk magyaroknál.

Rendelni nem rendeltem, de magyar sportdirect-ben voltam már és kint Londonban is, a kettő össze sem hasonlítható, de mindkettő egész jó, a márka meg nem a bolttól függ.. :)

2013. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megjött a csomag! L-est rendeltem és jó lett szerencsére. Az M-es már kicsi lett volna.

178cm magas, 107cm mell bőség, 87 kg.

2013. nov. 29. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!