Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartót sikerülhet kinyúlít...

Melltartót sikerülhet kinyúlítanom, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk, a legközelebbi városban is csak a kínaiban lehet melltartót venni. Húgomék voltak fent Pesten és hoztam két gyönyörű darabot. Méretben egyforma mindkettő, viszont az egyik kicsit el van méretezve, mert mikor felveszem, picit szoros és hurkákat csinál rám. Arra gondoltam, ha egész nap benne lennék, akkor pár nap múlva kinyúlhat annyira, hogy jól mutasson?

2013. nov. 25. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem :/ sőt, nekem minden kínais melltartóm össze szokott menni a mosásban
2013. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de tudsz hozzá venni ilyen direkt erre való kis kapcsos bővítményt, úgy néz ki, mint a melltartó hátuljából egy darab, amivel tudsz pár centit bővíteni a körméretén, mondjuk nem sok helyen lehet kapni, fehérneműboltokban szokott lenni.
2013. nov. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melltartó hosszabbító néven keresheted, valószínűleg boltban is lehet találni, bár én még csak vaterán láttam.
2013. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én olyan hosszabbítót már kínaiban is láttam. 250 ft körül van.
2013. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!