Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen férfi skinny...

Hol lehet ilyen férfi skinny farmert olcsóbban venni? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik ez a gatya, csak drága. Hol kapható ilyen vagy hasonló olcsóbban?



2013. nov. 25. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Bershka, Pull and Bear azt hiszem most csomó nadrág 7.000 ft
2013. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nezd meg a h es m be!

En is ott vettem kb 7-8000- ert,nagyon jo minseguek,nem nyulik ki feszes mindenhol tok kenyelmes!

Van skinny meg slim fit fajtaju!

2013. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért akarsz ilyet? :( az még oké hogy a combon meg a popsin feszül...de azért a vádlin ne már!!
2013. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolso! Azzal mi lehet a baj???
2013. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Még csak annyit ugy segitsegul a tudatlanoknak,mivel mar gyartanak ferfiak reszere is ilyen fazonu gatyakat,akkor akinek ez tetszik miert ne hordhatna,mindenfele megjegyzes nelkul!

Nem velemenyt kert a kerdezo,hanem arakat,helyeket!

Masfelol egy pelda:A noknek is gyartanak nadragot,boszarut,es szuket is,ok valyon miert hordjak?

Tehetnenk fel a kerdest,de hat azert mert nekik is gyartjak es hasznaljak!

A fiuknal ez a helyzet,most mar szerencsere bovult a valasztek nem csak a betyar stilus van,amibe az egyik szaraba belefer mind ket labam!

2013. nov. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Arról nem beszélve, hogy a nők MINDENT, BÁRMIT hordhatnak; szűket, bővet sőt már trottyosat is, rövidet, hosszút, szoknyát, nőiest, fiúsat, nyakkendőset, már lenyúlták az 5 cm-nél szélesebb övek hordási jogát is miközben a 3 cm-nél keskenyebb övek hordási joga is az övék! Sőt újabban már teljesen lenyúlták a szegecses és láncos stílust és már a cicababák is magukévá tették a halálfejekkel együtt, amik eredetileg (elsősorban) nagydarab, sokszor szakállas rocker vagy metálos pasik viselete volt (és Nekik is állt jól...)

Úgyhogy ebből már nekem is elegem van, hogy a nőknek BÁRMIT, AKÁRMIT, MINDENT, mi meg le vagyunk korlátozva rengeteg mindenben!!!!!

2013. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

6-os! Vegre egy ember akivel egy parazsat fuvok!

100%- ban egyet ertek veled,engem ugyan ez zavar,de rohadtul!

Ill. Az olyan embereket akik tamogatjak az ilyen pitcsakat, ebben a noietlen ferfias viseletben!

Meg tobb ruhat nyuljanak le tolunk,de nekunk semmit sem szabad toluk ami kenyemesebb mint egy ferfi valyozat,mert a sok getczi mindjart leb.,zizza!

De a fiu ruhat hordo csajok meg veletlenul sem lehetnek langyik! Az tok termeszetes!

2013. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A sok lemaradott ember szeretem őket.Feszes farmert hordok Suspensoral és le tojom ki mit mond
2013. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 6-7-tel!
2014. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is egyetértek 6-7-tel
2016. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!