Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aquaparkba ilyenkor milyen...

Aquaparkba ilyenkor milyen fürdőruci kell?

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk az osztályommal a szegedi aquaparkba és nem tudom hogy az osztályomban a fiúk hogy viszonyulnának hozzám viszonylag kigömbölyödtem elő hátul és most azon tűnődtem hogy milyen fürdőruciba menjek hogy ne nagyon nézzenek meg azt mondták hogy jó csúszdák vannak és úgy gondoltam hogy a bikini felcsúszna egy kicsit hasonló egyrészesem van mint ez szerintetek ez jó vagy inkább vegyek bikinit? [link]

2013. nov. 27. 18:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 16 vagyok
2013. nov. 27. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészesben jobban látszik, ha "kigömbölyödtél". Viszont biztosabb, mert nem csúszik le rólad. Viszont ha fekete, mint a képen is, akkor még ki is adja az alakodat.


Egyébként meg mért kell a fiú osztálytársak véleményére hallgatni? A lányokéra sem kell. Ha te jól érzed magad egy ruhában (bármiben), jól nézel ki akkor is, ha mondjuk nem éppen előnyös neked. Ennek ellenére nem hinném, hogy az olyan nagy kikerekedés lenne, hogy zavarnia kellene.

2013. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!