Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a csizma?

Tetszik ez a csizma?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanilyenem van, csak a fűzű végéről elhagytam a pompomokat. Kb 5 éve van meg és imádom mert a -20 fokot sem érzem meg benne és a legnagyobb tócsába is belesétálhatok. Csak volt aki cikizett vele hogy holdjáró.. Tény hogy kicsit dundi és otromba, de kíváncsi lennék a véleményetekre.


2013. nov. 28. 09:40
 1/9 SzilKa ***** válasza:
42%
Nekem tetszik! Ezerszer inkabb egy ilyen, mint az a felretaposott ugg es koppintasai, ami senkinek nem all jol.
2013. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen csizmát nem tudok elképzelni egy nőn sem, akármilyen az öltözete is hozzá, maximum a hegyekben. De ezzel nem azt mondom, hogy rossz, csak nekem nem annyira tetszik.
2013. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem dundi, és nem is olyan vastag a talpa. Az én bőr csizmám talpa is van ekkora, mivel az is nagyon téli.

Nekem ezek tetszenek, szeretem az ilyen stílusú csizmákat is.

2013. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltekintek a színétől (nem szeretem a pinket), akkor se tetszene, max szánkózáshoz tudom elképzelni, mert eléggé sportos megjelenésű. A szőr sem tetszik rajta, meg olyan kis bumfordi.
2013. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, fel nem venném utcára. Elég sportos, nekem meg inkább a klasszikus/nőies ruháim vannak.
2013. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked tetszik és praktikus? Akkor hord. Nem lehet mindenkinek ugyanolyan az ízlése, ha valakinek azért nem tetszel, mert ilyet hordasz mínuszban, nem pedig a vékonytalpú magassarkú csini csizmában fagyoskodsz, akkor az az ő baja:)
2013. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: rátapintottál a lényegre!

Nem stílusom ez a csizma viszont baromi kényelmes és imádom hogy akármennyit, akárhová mehetek benne, nem érzi a lábam hogy minuszok vannak. Csak néha tényleg olyan "kellemetlen" felvenni.


Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :)

2013. nov. 28. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Téli csizmánál nekem is csak az számít,hogy ne fagyjanak le a lábujjaim,ha buszra várok(távolsági,olyan helyen ahol 20 perc késés szinte alap,ha havazik és nyitott buszmegállók vannak).Én pont idén újítottam,mert a régi leharcolt volt már,de most is egy nagyon bundás bakancs/csizma lett a befutó.Holdjárót én is megkapom párszor minden évben,de kárpótol,hogy pár perc várakozás után ugrálnak a jeges járdán:)
2013. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, hogy meleg legyen a csizma, mert én is sokat várok a buszra. Viszont nekem az is számít, hogy elegáns legyen. Vettem 3 éve egy Esprit csizmát, klasszikus vonalú, de belül bundás, nem papírvékony, recés talppal, hozzá egy baribundás lábbetétet. -20 fokban sem fázik benne a lábam (nálam a vastag zokni az alap télen) és még jól is néz ki :)
2013. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!