Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen? Bővebben lent

Szerintetek milyen? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A barátomnak most lesz a születésnapja szombaton, és meglepetés bulit szerveztem neki, ami pontosan 15 embert jelent, vele együtt 16-ot. Ma néztem mit vehetnék fel, és egy barna hosszujjút aminek kicsi gallérja van, egy fekete szoknyával szeretném felvenni, ami a dombom közepéig vagy kicsit lejjebb ér. és ehhez néztem egy combfixet, ami igazából nem fog látszani, hogy az, mert a szoknya bőven eltakar mindent, tehát pont olyan lesz mintha harisnya lenne rajtam. barna, és fehér mintás, szerintem nagyon szép, és elegáns együtt. Felteszem a kérdést, hogy ez miért lenne ri**ncos, vagy hogy szerintetek az-e? Bárhol ahol olvastam azt írják, hogy "fú, k***a ri**ncos, stb" Egyetértetek ezzel? Semmim sem lenne kint, nem vagyok az a fenék vagy mellmutogatós típus. Várom válaszaitokat:)

17/L



2013. nov. 28. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
combom, bocsánat :)
2013. nov. 28. 17:12
 2/4 anonim ***** válasza:
szülinapi buliba tökéletes:) nem túl hivalkodó, de nem is szürke kisegér. viszont a fekete-barna kombón valamit kéne változtatni, nem illik egymáshoz a két szín. de szerencsés vagy, a feketéhez nagyon sok minden passzol. jó bulizást!:))
2013. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elképzeltem egy hosszú ujjút aminek gallérja van, és már itt megakadtam. Meg hozzá még mintás harisnya.

Esetleg küldj képet privibe, de elég rosszul hangzik. :/ Nem kihívó, szimplán ízléstelen.

2013. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a feketéhez valami világosabb színt húznék (pasztell színekből válogatnék), barnával semmiképp, akkor már inkább vmi fekete felsővel, és valami feltűnő ékszerrel. A harisnyát meg elképzelni sem tudom, hogy milyen. A mintással meg amúgy sem vagyok kibékülve, én jobban szeretem az egyszínűt.
2013. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!