Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami olyan magyar netes...

Van valami olyan magyar netes felület, ahol az emberek tölthetnek fel képet kedvelt öltözékükről, összeállításukról, stb?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint amikor pl itt feltesz valaki egy képet és megkérdezi hogy ez meg ez az összeállítás, stílus miféle? Csak valahogy rendezett keretek között, mert itt meg nem lehet komolyan venni, és a többséget félek hogy idegesítik is az ilyen kérdések meg sokan szeretnek azzal dobálózni hogy dicséretet gyűjteni meg magamutogatni jött ide, stb. Sajnos nem tudok róla hogy lenne hasonló de ha mégis, örülnék neki ha tudnék róla. Olyan helyre gondolok ahol tényleg, bármilyen stílusú összeállítást lehet feltenni, véleményezni, kicsit komolytalan tinilányosnak érezném magam ha itt kérdezgetnék hogy az embereknek mennyire jön be ez meg az, meg mit gondolnak egy ilyen meg olyan öltözékről. Pedig amúgy meg nagyon kíváncsin lennék, az utcán sosem tudom leszűrni kiknek tetszik vagy nem, meg én is sokszor előszeretettel nézelődök, és örülök ha valami kreatív összeállításba botlok : D Gondoltam már rá hogy blogot kéne vezetni vagy valami de azt meg már túlzásnak érezném, hogy egy egész blogot szenteljek az öltözködésemnek, egy blogon pedig sokszor nem szeret senki nyíltan megszólalni, inkább csak csendben olvasnak, tudom mert évek óta írok más témában és van tapasztalatom.
2013. nov. 28. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!