Ruha iskolában?

Figyelt kérdés

Szerintetek felvehetek egy ehhez hasonló ruhát a suliba, csak ujjatlan és van egy cipzár az felső része elején(és egy kicsivel hosszabb):

[link]


Mivel tél van egy harisnyával, bakanccsal és kardigánnal gondoltam.



2013. nov. 28. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Úú nekem nagyon tetszenek az ilyen ruhák ha lennének, hát csak ugye.. kis város kis emberekkel, és tuti hogy máris rossz szemmel néznének rám ha ilyen ruhákba járnék suliba. :/ Ha mondjuk Pesten laknánk akkor felse tűnne senkinek :( de amúgy persze csini lehetsz benne ;)
2013. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,csinos leszel.
2013. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán! Nagyon csini lenne! :)

1-es: hogy érted azt, hogy "rossz szemmel néznének rád"?

Inkább azokra kéne rossz szemmel nézni, akik csak majmolják az uncsi tömegdivatot.

Én az ilyen nőies lányokra inkább felnézek, s örülök nekik, hogy vannak. Igazi színfoltok ők a szürke tömegben. :)

2013. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint Aria a pretty little liarsben. Remélem a combjaid inkább az övére hasonlítanak :).
2013. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is sok ilyesmi ruhát hordok, a hideg idő megérkeztével egy blézerrel vagy vékonyabb kardigánnal, és Martens bakancsokkal. Eddig nagyon sokan megdícsértek, pedig eleinte nem voltam biztos a dologban, mivel picit duci vagyok, de a jól szabott ruhával jobban járok, mint egy csőfarival.

16/L

2013. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyugi, én kawaii vagyok...Szóval szerintem tökmindegy, miben mész a suliba. Legalábbis engem jobban szekáltak a lábszármelegítőért, mint az ázsiai kawaii-ruhámért. :D Simán felveheted.
2013. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök jó!
2013. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!