Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan, hogy iskolába "túl...

Van olyan, hogy iskolába "túl magas magassarkú"?

Figyelt kérdés
:-) hány cm az ideális (vagyis ami nem "túl"zás? mert kinéztem magamnak egy magassarkút (még talpa is van) de nem merem megvenni, mert úgy érzem túl sok lenne a suliba :-)) L/20

2013. nov. 29. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A korodból ítélve gondolom egyetemista vagy, ott pedig már nem igazán foglalkoznak egymással a hallgatók, nem szólnak le senkit azért, mert magassarkút hord.

Szóval viseld bátran! Mondjuk 10 cm feletti sarkú cipő amúgyis felesleges szerintem. A 7-8 cm bőven elég bármilyen alkalomra, az 5 cm körüli meg hétköznap.

2013. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy mivel már 20 esztendős vagy, valószínűleg felsőoktatásba jársz, ott pedig szerintem ez már nincs nagyon korlátozva.

Ha rám hallgatsz, annyi a tanács, hogy akkora legyen a max sarok, amit válaszolsz, amiben tudsz járni!

2013. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

miért amit kinéztél milyen magas?


sztem nincs olyan, h túl magas, nálunk 20-24 évesek között van aki 10+ cmes platformos tűsarkúban/csizmában mászkál, valaki meg lapostalpú csizmában, vagy bakancsban. szóval a sarokméret nem igazán fontos de az alap fontosságú h ne ess benne hasra, sőt, szépen tudj benne járni :) és h mi ez ideális? amit még kényelmesnek érzel egész nap :) ez általában az 5-8 cm között van.

2013. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs.Valószínűleg egyetemista vagy,ott meg a kutyát nem érdekli,mibe vagy.
2013. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Főiskolán vagy egyetemen már nincs ilyen szerintem, hogy valami túlzás. Maximum kinézetre lehet olyan egy cipő, ami nem túl ízléses. De sarokmagasság szempontjából nyugodtan felvehetsz bármilyet, amiben tudsz normálisan járni. ;)
2013. dec. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, amiben tudsz rendesen járni!
2013. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!