Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M kupon és akció? ( a...

H&M kupon és akció? ( a részletek lent)

Figyelt kérdés
Két kérdésem lenne: A H&M-ben hallottam róla, hogy van egy kupon amit ha felhasznál a 20%-át levonják az összegből. Tudom, hogy egy honlapon va, de nem tudom hogy mi a linkje. Valaki el tudná mondani? És a másik kérdés: Hogy még van- e olyan H&M akció, hogy a régi megunt ruháidat beviszed, és azért kupont kapsz?? Ha megvan a link, nekem a női ruhás kupon kéne. Kérlek legyen meg gyorsan mert a nagyon hamar kell ruhát szereznem!!

2013. nov. 29. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy még van- e olyan H&M akció, hogy a régi megunt ruháidat beviszed, és azért kupont kapsz??"


Igen, de ez atveres, egy szatyor regi ruhart kapsz egy 500 forintos kupont, amit egyetlen, 3000 (vagy 3500?) forint folotti vasarlaskor hasznalhatsz fel, de nem leakciozott ruhadarabokra! Jobban jarsz, ha varsz amig leakciozzak a kiszemelt darabot...

2013. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:

H&M -20% kupon (nov. 29-dec.10.):

internal.catalogs.hm.com/hmcom/HolidayInsert/HU/

2013. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ez előző jól írta, a használt ruhás akciónál egy szatyor ruhát kell bevinni, és kapsz 500 ft-os kupont, amit 2500 ft vásárlás felett lehet beváltani.
2013. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!