Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennétek kínai bőrárut?...

Vennétek kínai bőrárut? Állítólag nagyon rosszul bánnak az állatokkal, bár talán nem mindenhol.

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 23:03
 1/3 anonim válasza:
53%

én vennék, de csak olyat ami igazi nyúzott húzott szemű kínaiból van és lehetőleg élve nyúzták.


Egyébként nem: a szőrmekészítés élő áldozatai. a yuotub on van egy ilyen videó. brutális. Dögöljenek meg a genya húzott szemű kínaiak

2013. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló, nyilván csak a kínaiak nyúznak meg állatokat, és nyilván csak ők készítenek szőrmét. - remélem érezhető az irónia-

Nem kellene általánosítani.

és kérdező, bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de zavarta a szemem a 'kedves' első válaszoló.

2013. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi gond :)


Amúgy konkrétan egy bőr övnél gondolkodtam el ezen (újra), amire rá volt írva, hogy Made in China, ahhoz képest elég drága volt, 4990 Ft, végül nem vettem meg, de nem csak ezért.

2013. nov. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!