Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen turkálóból...

Lányok! Milyen turkálóból vásároltok, ahol stílusos, igényes divatos ruhákat vesztek? Én voltam a hádába, de kb h&m áron van, és én nem találtam olyan hű de jó ruhákat. Tippek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
H&M árban voltak? Miért, egy felső hatezer volt? Ezt nem is értem hogy gondolod.. Én is szoktam hádában vásárolni, vannak jó cuccok, de ki kell fogni.
2013. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a lunában vásárolok.
2013. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát minden felső 2500-3000 ft volt. és a h&m-ben is kb ilyen áron vannak. a basik darabok 1300 kb de persze vannak 6000ért is.
2013. nov. 30. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A darabáras Háda elég drága, van amelyik kilós. Én szinte kizárólag a Margit körúton lévő Maggie's-be járok, az kilós és szerintem elég jó.
2013. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a József körúti Party 22-t ajánlották, ami nem turi, hanem szépséghibás termékeket árulnak (pl leszakadt pánt, hiányzó gomb), Zaraból, H&M-ből, Stradivariusból. Az ismerősöm szerint néhány ruhának semmi baja, csak jóval olcsóbban árulják, mint az említett üzletekben :) Még én sem voltam, de tervben van :)
2013. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt tapasztaltam.Igaz,békéscsabai vagyok (elég sok minden drága,és sz×rokat hoznak),de a Hádára ez nagyon jellemző.Mamókás ruhák,3000 ezrekért.C&A-t ajánlom még.
2013. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig a Hádában vásárolok, sokszor van -50%-os akció, sőőőt most kellemesen csalódtam a budakalászi outletben. Már többször elmentem mellette, de úgy gondoltam, hogy egy turi outlet csak gáz lehet, hát nem!!!Szinte csak címkés cuccok vannak. Jól be is vásároltam
2014. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!