Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-en szeretnék rendelni...

Melissa07 kérdése:

Ebay-en szeretnék rendelni egy inget ami 2,824.50 HUF és a szállítási költség : Shipping: FREE Standard Int'l Shipping. Nincs! Rendelt már valaki Ebay-ről véleményetek?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki Ebay-ről véleményetek ?lehet h csak arra várnak h utald a pénzt és nem érkezik meg semmi? Lehet h csak átverés? Mert Hong Kong nincs közel és ingyenes a szállítási költség?

2013. nov. 30. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Baromi sokan rendeltek már ebayről, nem kell úgy félni ettől. Nézd meg az eladó százalékát és a visszajelzéseket. Azért ebayen nem akar senki se negatív szavazatot, ha nem érkezik meg az árú fel lehet venni az eladóval a kapcsolatot és visszautaltatod a pénz.
2013. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kb hetente rendelek onnan. Előfordulhat, hogy valami nem érkezik meg, mert útközben elveszik. Ilyenkor írni kell a hirdetőnek, hogy nem érkezett meg a csomag a várt időn belül, és ingyen újraküldi. Megteszi, mert nem kockáztatja a negatív feed back-et, ami a vásárlók csökkenésével jár.

Egyébként én 200 Ft-os telefontokokat is szoktam rendelni, extra költségek nélkül, szóval igen, ennyi a házhoz szállítás. Általában szerződésben állnak a repülőtársaságokkal, ezért tudják így intézni.

2013. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem átverés, tényleg ingyenes. Én elég gyakran rendelek, ilyen 160 ft-os dolgokat is simán kihoznak ingyen.
2013. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!