Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 (+, -) éves lányok! Ti...

17 (+, -) éves lányok! Ti hogyan öltözködtök suliban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék ki milyen ruhába megy suliba.

Az én suliban annyira eltérő öltözékek vannak, szeretnék divatosabban öltözni, úgy érzem, hogy nem valami jók a ruháim, változtatni szeretnék, ezért ötleteket gyűjtök :))

Valamint sminkelitek magatokat, ha igen, hogyan? Hordtok kiegészítőket, milyeneket? :)

Képet is küldhettek :)


2013. nov. 30. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Én általában farmer vagy másmilyen nadrágban, néha cicanadrágban és egyszerű pólóban megyek. Figyelek a színekre, hogy ne legyek túl tarka. Kiegészítőnek egy karórát és egy gyűrűt viselek. Ami a sminket illeti, púdert, szempillaspirált és szemhéjtust használok. Kb. ennyi. :) 17/L
2013. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csajos vagy, inkább nem írom le.
2013. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Farmert és cicanadrágot viselek, többnyire hosszított derekú pulcsival.Cipő nyáron saru, balerina, ilyenkor pedig olyan 4-5 cm sarkú csizma.

Kiegészítőnek karóra és nyaklánc.

Sminkelni csak néha szoktam magam, olyankor szempillaspirál és szemhéjtus, szinezett ajakápoló viszont minden nap :)

2013. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokat járok ruhában, hozzá zakó vagy farmermellény és bakancs. Ha nem ez, akkor bakancs marad, de hozzá fari vagy cicanadrág és egy lazább, de mégis csinos felső, esetleg bézer, boleró. Kiegészítőnek mindig rajtam van a kedvenc bandám nyaklánca, néha egy-két karkötő, gyűrű, fülbevaló is, azokból a piciket szeretem, kis koponya, tüske, stb.

Sminkelni szoktam, alapozó, púder, spirál, tus, ha kell akkor korrektor.

16/L

2013. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Télen, cicanaci+hosszú,meleg kötött pulcsik. (ne ilyen nagypapa pulcsikat képzeljetek el:D) Magassarkú bokacsizma általában, vagy magassarkú sima fekete bakancs. Kiegészítőnek fülbevalókat szoktam hordani + gyűrűket. :))

A hajam mindig kiengedve van, egyenes ezért nem is vasalom.

Általában alapozót használok mindig, mert nem valami szép a bőröm + szempillaspirált és szemceruzát.

Amikor nincs ilyen hideg pl nyáron vagy tavasszal, akkor van hogy egyberuhában megyek, vagy rövid tapadós szoknyában, amibe bele van tűrve a felső. Melegben még rövdnadrágot szoktam hordani, sima felsőkkel. :D


16/L

2013. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy kedvem van. Alapvetően inkább fiúsabb vagyok, szoknyát szinte soha nem hordok, magassarkút sem nagyon, a nadrágként hordott leggingset meg soha nem fogom megérteni. Általában csőnadrág van rajtam(nem csak farmer), vagy egyenes szárú. Amúgy nehéz így leírni, mert konkrétan egy stílust sem követek, ami tetszik, azt hordom. A legtöbb cuccom fekete és lazább, de szeretem keverni a stíluselemeket. A lényeg, hogy jó legyen a végeredmény, mert amúgy imádok öltözködni, csak nem szeretem, ha egy szett nagyon megtervezettnek látszik.

Sminkelni minden nap szoktam, alapozó, korrektor, szemzugomat kiemelem fehér szemhéjpúderrel és fehér szemcerkával, szempillaspirálozok, a számnak normális formát adok natúr színű szájcerkával, és szájfényt is teszek fel. Ez az alap, de gyakran próbálok ki új színeket, technikákat.

Régebben hatalmas kiegészítő és körömlakk fan voltam, ma már fülbevalókon kívül semmi ékszert nem hordok, és a körömet sem festem.17l

2013. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Általában farmer és (most hogy hidegebb idők vannak) kötött elegáns pulóverek. De szeretek újítani és van, hogy a felsőm alá felveszek egy inget és kitűröm a gallérját plusz hozzá egy fekete csizmát,mert az mindenhez passzol. Néha veszek fel szoknyát blézerrel:)
2013. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!