Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek virágos Martens?

Szerintetek virágos Martens?

Figyelt kérdés

Hamarosan megérkezik a Martens bakancsom [link]

Eléggé egyedi a stílusom, de ilyen merészen még sosem öltöztem.Most szeretnék ezen változtatni. [link]

[link]

[link]

[link]

Mondjuk amik tetszenek összeállítások azokat nem tudom hogy a suliban mennyire értékelnék. Szerintetek mennyire átvihető ez egy 13 éves csajszi mindennapi életébe? :) 13/L



2013. nov. 30. 21:13
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy akár ruhákkal is felvenném majd :)

2013. nov. 30. 21:15
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Bakancsgyalázás,hogy ilyen semmitmondó "nők" is hordják a kis virágos cuccaikkal...
2013. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13 évesen szebben is beszélhetnél aranybogaram.Véleményt kértél,nem?Akkor ne hisztizz...
2013. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Istenem mert biztos a te koszos cuccaiddal nagyon menő miközben szívod a füvet :P Szivi! :)
2013. nov. 30. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked mi a bajod?Milyen fű?Menj aludni inkább.
2013. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát ne is haragudj,de tényleg elég undorító a stílusod 13 évesen...És amúgy elég ocsmányul néz ki ezekkel a virágokkal,el van rondítva szegény bakancs.Gondolom mennyire lehetsz egyedi...:D
2013. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugye azt tudod, hogy ezt Magyarországon is kapni, nem az UK oldalról rendelted? Mondjuk nem tudom a szállítás árát, az UK oldalon olcsóbb, de mire kihozzák... :D


A Martens maga nagyon tetszik, két 1460-om van, az egyik bordó a másik meg fekete lakk.

Azért nem kell ennyire felkapni a vizet, a bakancsgyalázás és a füves koszos emberezés is erős volt. :)

A virágos minta miatt nekem se tetszik, főleg mert ruhával szeretem hordani az enyémeket, és sokkal jobban néz ki egy egyszerű bőr, akármilyen mintájú ruhát fel tudok vele húzni. Szerintem a virágossal nem lehet elérni olyan hatást, mint az eredetivel. Az egyedi stílust meg úgy se merem mondani magamra, hogy sokan mondják nekem.


De figyelj, egy 13 éves csajszi életébe ez a jó bakancs, gondolom nem vagy nagy rocker vagy alternatív felfogású ember. Sokakból mérget vált ki a virágos vagy egyéb mintás bakancs, de nekik megéri csinálni, mert van rá kereslet. Ez van.

Hordd bátran, mert tetszik, ha megrendelted, a lényeg, hogy te érezd jól magad benne!

2013. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz, ha majd kiröhögnek
2013. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miért? légyszi részletesebben :)
2013. dec. 1. 20:43
 10/10 foreverdreamer18 válasza:

Szerintem

1-noemális harisnyát vegyél fel vele!

2- semmiképpen ne vegyél hozzá aprómintás ruhadarabot!

3- világos vagy pasztell árnyalatokat is kerüld el!

4- inkább csőnacival hordd és ne shorttal

Remélem tudtam segíteni :3

2013. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!