Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hálóingben nektek nem fagy le...

Hálóingben nektek nem fagy le a lábatok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
De, ezért nem hordok hálóinget, nyáron is melegítőben alszok, csak akkor nem veszek rá pulcsit, csak ujjatlant :)
2013. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De igen, ezért alszok harisnyában.
2013. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De igen, ezért nem alszok hálóingben. Csak melegítőben alszom és egy nagy pólóban amit a barátom adott az a térdemig ér szinte, elég kövér pasim van bár sokat adott le mostanában így van alvós ruhám bőséggel:D Nyáron nagyon melegben pedig csak a pólót veszem fel de azt is csak akkor ha kimászok az ágyból csak hogy mégse meztelenkedjek apósomék előtt :P
2013. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hálóingben alszok, mindig veszek fel hozzá egy ilyen cicanadrágot.
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel az én szobámban iszonyat meleg van ilyenkor is, ezért én póló+bugyiban alszok, takaró nélkül, szóval nekem nem jelentene gondot. Ha hideg lenne nálam, biztosan nem lennék ilyen lengén.
2013. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es! Az kenyelmes lehet!
2013. dec. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még a rövidnadrágos vagy térdnadrágos pizsamákat sem szeretem, mert én fázok, hogyha nem takarja a lábamat végig az anyag: )
2013. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, ezért leggingst hordok.
2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Icsiro válasza:
Már jó régen leszoktam a hálóingről. Sokkal jobb és kényelmesebb viselet alváshoz a pizsama. Télen ez még kiegészül egy jó meleg zoknival a lábamra és sapkával a fejemre, mert mindig hideg hálószobában alszom. Nyáron, ha nagy a meleg, mindezt, beleértve a pizsit is, el lehet hagyni.
2013. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:

A lábfej éjszakai fázása a vér keringési elégtelenségéből adódik (feltéve, hogy ugyanúgy be van takarva mint a test).

Ha valaki aktív jövés-menésből vagy fürdő után megy aludni általában kimelegedett lábbal teszi. Ellenben hosszasabb TV-zés után pang a vér a lábfejben és ettől fázik.

Két egyszerű mód is van ellene.Egy nagyon bő kellemes tapintású téli pamut harisnya, de nem felhúzva hanem bokára tolva,ha éjjel túl meleg lenne csak lerúgni kell egyik lábbal a másikról.Hasonlóan jó megoldás kellemesen forró vízzel telt balont(textil huzatban) rakni az ágy végébe a paplan alá, amit az ember a lábával, talpával tapogathat. A bonyolultabb melegítési mód a testmozgás, de ez a legegészségesebb, lábtorna!

2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!