Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri VANS cipőt venni...

Megéri VANS cipőt venni szerintetek ilyen drágán? Vagy az is ugyanúgy tönkremegy, mintha a kínaiban vennék?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annál azért tovább bírja. Újabban a kínai cipőknek mindig kettétörik a talpuk mert nincs benne anyag. Részemről nem vennék, túl drága.
2013. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Vans simán bírja addig, mintha folyton kínait vásárolnál.

Egyébként meg vansben meg kínaiban sportolni ég és föld.

2013. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mi számít drágának? 8 ezerért volt Dechatlonban kiárusításon, a rendes áron meg 16 volt.
2013. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Imádom a kinézetét meg minden, de nagyon gyorsan hordhatatlanná válik.
2013. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem a vans elég sokáig bírja. az titka hogy ne csak egy cipot hordj, hanem valtogasd. sokkal tovább bírják
2013. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ez igaz a kínai cipőkre is..:D
2013. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

jo, akkor te hordj olyat :D

én maradok a vans, etnies és dc nél

2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem is Vans-em és dc-m van szóval azt ne hidd hogy menő vagy.. A tényeket közlöm. Tudom, hogy csak a márkát veszem meg. Persze kivételek mindig vannak, de a cipőim eddig kb 2-3 hónap alatt tönkrementek és hiába tetszik annyira a mintázata ha ez nem tart sokáig.
2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

már megbocsássatok,de akinek egy márkás cipője pár hónap alatt tönkremegy, az valamit nagyon rosszul csinál...

4. éve van egy nike-m és őszintén csak kis kopás van a talpán, ennyi a hibája!!

2014. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 4000E vettem Vans cipőt, egy kiárusításon, 2 éve hordom, semmi baja. Eredeti árát (18E) sose tudtam volna kiadni érte, de akciósan nagyon megérte. :)
2014. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!