Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a női tanárok...

Miért hordanak a női tanárok folyton hasközépig érő nadrágokat?

Figyelt kérdés
Az kényelmesebb, mint a normál?

2013. dec. 3. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők nem a mai korosztály, akiknél a csípőnadrág a divat. És egy-kettő jobb is, hogy ilyet hord, mint csípőnadrágot (értsd: a teltebbek).
2013. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
mert el akarják takarni a hasukat... csak nem jön össze nekik :D
2014. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

En ugyan nem tanar vagyok, de anna idejen, mikor kisiskolas voltam, meg nalunk is divat volt a haskozepig ero nadrag. Nekem is volt belole, de en nem szerettem, mivel mindig nyomot. Az teny, hogy sokkal csinosabbnak mutat benne az ember.

Mostanaban csiponadragot hordok, viszont van 1 feher miniszoknyam, illetve egy fekete boszoknyam, ami nem csiposzoknya. Mivel tapadnak, ezert eleve szexisek, plusz mivel folul leszoritjak a plusz, ezert meg csinosabbnak tunok bennuk.(persze nem mindegy, hogy milyen felsot vesz fol hozza az ember, mert egy olyan, ami nem atlatszo, sotet szinu, esetleg egy ovvel megtoldom mell alatt, az csinos, viszont, ha feher/sarga vagy valami vilagosabb szinu tapados felsovel vennem fel, akkor tuti atlatszana.

2014. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hordunk folyton hasközépig érő nadrágot, ne általánosíts, mert ez így nem állja mega helyét!

Én csk akkor szoktam, ha van egy rövidebb ruhadarabom, és feszélyez, ha kivan belőle a derekam, meg esetleg télen, amikor hideg van és nem akarok vesemedence-gyulladást kapni.

16/l

2016. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy folyton azt hordanának, esetleg az 50 év felettiek, de ebben a korosztályban ez azért más szakmák képviselőinél is ugyanúgy jellemző.

4-es, gratulálok, éppen rólad szólt a kérdés, mint 16 éves tanárról...

2016. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:"DD Bocsánat, nem olvastam végig. 5-ös köszönöm szépen! :)

Az idősebb nőknél nem tudom, de ha látszik, hogy a nadrágja hasközépig ér akkor biztos náluk is a rövid felső az egyik ürügy... :)

2016. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés (tisztelet a kivételnek) miért nem tudnak egy rohadt melltartót fölvenni!
2016. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb nadrágom csípőnadrág, viszont ahogy nőiesedett az alakom , egyre szívesebben vettem hasnadrágot... Hogy miért? Mert kiemeli a vékony derék-széles csípő szép menetét. És baromság, a hasnadrágban csak kiemelődik, ha valakinek pocakja van, és ezzel tisztában vagyunk.

Szerintem nagyon esztétikus tud lenni.

17/L

2016. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok,

szerintem elég szép, nem? :)


[link]

[link]

2016. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de inkább ki hord manapság csípőnadrágot? Az olyan 90es évek, plusz nem mindenki 38 kg... És legjobb tudomásom szerint most a magas derekú farmer a divat de mind1
2016. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!