Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már valaki Budapesten a...

Volt már valaki Budapesten a Jajcica nevű boltban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bakancsot szeretnék venni, de ahhoz hogy oda elmenjek, utaznom kellene egy kicsit, nem tudom megéri-e.

Sok bakancs van? Mindenféle méretben? Nekem 43/44-es kellene. Fekete, acélbetétes, jó állapotú.

Milyen árak vannak kb.?


2013. dec. 7. 12:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és vannak új bakancsok és használtak is?
2013. dec. 7. 12:31
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak használtak vannak,erre utal a leírás is(Az árakat több szempont, de főként az adott áru állapota szerint határozzuk meg. Az árcédulán legtöbbször feltüntetjük az esetleges hibát: foltos, szakadt, lukas, varrni kell, talpalni kell, stb.)

amúgy az árak:

angol bakancsok (Martens, Getta, Shellys, HD, stb.) 5800-15800

katonai bakancsok 5800-12800

Wesco-csizmák (Sendra, Sancho, Tony Mora, Prime Boots, Buffalo, stb.) 10800-25800

motoros csizmák 8800-21800

paraszt-, lovagló-, platform- és egyéb csizmák 7800-20800

New Rock csizmák és bakancsok 17800-27800

2013. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van sok bakancs, de mind használt, és ebből kifolyólag a méretek is limitáltan vannak. Persze, minden lábméretben vannak bakancsok, de nem ugyanaz a bakancs több méretben, hanem teljesen zsákbamacska, hogy ami tetszik, az jó -e rád egyáltalán, szóval ilyen szempontból nem nagy a választék. Meg én használtan soha nem vennék bakancsot, azt egy másik láb törte be, máshogy van kitaposva. 10.000Ft körül már normális új bakancsot kaphatsz.
2013. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hol kapok 10.000 ft körül új bakancsot?
2013. dec. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!