Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy a melltartó merevítője...

Hogy a melltartó merevítője ne nyomjon középen, arra milyen praktikák léteznek?

Figyelt kérdés

Középen a mellkasom közepén, ahol a két kosár összeér, azalatt nyomja szinte az összes merevítős melltartó a csontomat. Nekem nincsenek dinnye nagyságú cicijeim, hogy az eltartsa középen a mellkasomtól (mint ahogy az a legtöbb nőnél jellemző), hanem teljes kerületében hozzám ér, így középen a mellkasomon is szépen felfekszik az anyag. Csakhogy mivel a merevítők ott végződnek, pont nyomják alatta a bőröm és hát a csontomat is, mert annyira benyomódik. Több óra után, már némelyik elviselhetetlen.


Van egyáltalán még rajtam kívül más is, aki ilyet tapasztal?

Ha igen, mit tesztek ellene? Írjátok meg!


Oké, hogy merevítő nélküli, vagy sportmelltartó, de néha csak kéne a merevítős is...



2013. dec. 9. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek dinnye nagyságú melleim, de még soha nem nyomott a merevítő. Ha hátul a pántot lazábbra veszed, úgy is nyom?
2013. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Megfelelő méretű és formájú melltartót kell venni. A legtöbb nő sajnos nem is tudja, milyen a megfelelő melltartó.

Az se jó, ha a mell elemeli a kosarat, mert akkor nem tart jól.


Az a jó, ha a merevítő teljesen felfekszik, de nem nyom. A megoldás az, hogy olyan boltban vásárolj melltartót, ahol fel lehet előtte próbálni, és csak azt vedd meg, ami tökéletesen kényelmes, nem nyom egyáltalán.

2013. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

"de néha csak kéne a merevítős is..."


Minek? Egy jófajta melltartó merevítő nélkül is jól tart.

Egyébként, ha eláll a melltartó középen, az pont azt jelent, hogy NEM jó a méret.

2013. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyok a melleim (mondjuk nem dinnyék), de mégse nyomja a mellkasomat a merevítő.

Nem tudom milyen méretűt hordasz, valószínű, hogy a kosárméret jó, a szám viszont kicsi. Próbálj egy mérettel nagyobbat!

2013. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon egyszerű "praktika": A méretednek megfelelően kellene vásárolni. Ennyi. :)

("Nekem nincsenek dinnye nagyságú cicijeim, hogy az eltartsa középen a mellkasomtól " És akinél ez a jelenség áll fenn, az is elég rosszul ítélte meg a méreteit. )

2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Olyan praktikák léteznek, hogy amikor vásárolsz nem csak a kosárméretet figyeled, hanem találsz mellette egy számot is és mondjuk azt is figyelembe veszed... Micsoda ördöngösség, ki gondolta volna, nem?
2013. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem értitek miről van szó.

És bocs, elfelejtettem hozzátenni, hogy jó méretet vásárolok, nem a mérettel van baj!!!


Légyszi csak az írjon, aki tapasztalta már, amit leírtam!


Válaszolok mindjárt az eddigiekre is, pillanat!

2013. dec. 9. 14:54
 8/22 A kérdező kommentje:

"Ha hátul a pántot lazábbra veszed, úgy is nyom?"

Ha lazábbra veszem, akkor lötyög, akkor csúszkálna rajtam. Ezt komolyan gondoltad? Nincs szorosan, nem szorítja ki belőlem egyik sem a szuszt. Éppen csak annyi a probléma, hogy a merevítő elöl középen túl kemény, de hát nyilván nem lehet puha egy merevítő... Ezek szerint másoknak laposabb a mellkasa, vagy vastagabb rajta a bőrréteg, nem tudom.

Talán akkor lennének jók, ha a merevítők középen nem hajlanának be félkörívesre, hanem 2-3 centivel korábban befejeződnének, és középen szélesebb lenne a teljesen puha rész... De olyan melltartót még sehol nem láttam...


Épp ezért olyanok tippjei érdekelnének, akik hasonlóan vannak, akik szintén megfelelő méretűeket vásárolnak, és csak ez az egyetlen bajuk, hogy fél nap után már nagyon nyomja őket az a kis felfelé forduló ív a merevítőben...

2013. dec. 9. 15:04
 9/22 A kérdező kommentje:

"Az se jó, ha a mell elemeli a kosarat, mert akkor nem tart jól."


Ez a veszély nem fenyeget. De mondjuk úgy képzelem, pont aki így van, azoknak nem nyomja középen a mellkasukat?!


"Az a jó, ha a merevítő teljesen felfekszik, de nem nyom. A megoldás az, hogy olyan boltban vásárolj melltartót, ahol fel lehet előtte próbálni, és csak azt vedd meg, ami tökéletesen kényelmes, nem nyom egyáltalán."


Így van, az üzletben tökéletesen kényelmes, és bármelyik nap pár órán át. Teljesen felfekszik... Ez a baj, hogy középen is felfekszik, és mivel ott a merevítő sok óra után érezni, hogy nyomja alatta a csontot.

Ha lejjebb húzom, akkor meg nincs a helyén a cucc...

2013. dec. 9. 15:09
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

A megfelelő méret AZ, ha felfekszik, DE alá tudod még dugni a két ujjadat anélkül, hogy megfulladnál.

S értsd meg, hogy akinél eláll, az NEM megfelelő méretet hord!

2013. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!