Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halvány rózsaszín ugg csizma...

Halvány rózsaszín ugg csizma szerintetek milyen? Mivel néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem bármilyen ruhadarabbal felveheted!:)

Így is, úgy is ronda.

2013. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Akármilyen ugg csizma szörnyű, pláne rózsaszínben. Szerintem a többség szerint legalábbis tuti. De ha neked tetszik...

Egy ilyen darabot a tipikus szőke cicababán tudok elképzelni, szóval gondolom minél passzosabb és csillivilli cicanaci, meg passzentos nagyon rövid felső, meg olyan fekete szemeteszsákból készült rövid dzsekivel, ami szigorúan prémes kapucnis, vagy tollas, stb. Esetleg a most felkapott macifejes sapi, mert az oooolyan cukcseeeh, meg ujj nélküli masnis kesztyű, mert a hatalmas csicsás karmokra mást ugye nem lehet felvenni.

Hát hogy jól néz-e ez így ki... azt már döntse el mindenki maga. :D szvsz egy ilyen darab önmagában is magas fokon ízléstelen, és semmivel sem néz ki semennyire sem jól, úgyhogy édes mindegy. De nem is én hordom. :D

2013. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Halványrózsaszín UGG? Huhhh... Honnan szedtél ilyet? A mostani kollekcióban nincs, tavalyiban sem volt... Szerintem előtte sem... Imádom az UGG csizmákat, nekem 3 van, mindegyik fekete, különböző szármagassággal, de a rózsaszín.... Gondolom nem is eredeti, szóval elég meredek! :D Tuti nem venném fel! :D
2013. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Igen, lehet rózsaszínűt is kapni, ha megnézed a hivatalos weboldalukat, ott meg is bizonyosodhatsz róla. Viszont ez a szín nekem természetellenes, de csőnacikkal biztos 'jól' mutat.
2013. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

:D [link]

Linkelnél? Mert én sehol sem látok halványrózsaszínt! :D

2013. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!