Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a szett milyen...

Szerintetek ez a szett milyen egy esti színházi randira? Nem tudom, hogy elég elegáns-e, esetleg túlöltözés kategória. Képpel lent.

Figyelt kérdés

[link]


Az operettbe megyünk. Természetesen fekete harisnyával, egy fekete kistáskával fogom viselni, felette ha hidebegg lesz bent egy sima fekete blézer, fekete, hosszabb szövetkabát kintre.



2013. dec. 17. 18:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%

Ez az összeállítás már inkább elegánsabb, mint amit belinkeltél:


[link]


Szerintem ha kevered a feketét a bézzsel és nem miniszoknyát húzol, akkor már máris felnőttesebbnek hat a szetted, nem pedig gyerekesnek.

2013. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ez a szett gyömyörű köszönöm, de kicsit szerintem érettebb nőknek való, nem 18 éves lányoknak:( vagy tévedek? nem keltenék benne ilyen 'felnőttöskedő' hatást?
2013. dec. 17. 19:47
 13/24 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nagyon csinos az a csíkos ruha, amit belinkeltél! :)

És szerintem színházba is tökéletes lenne!


A válaszokból kiderül, hogy mennyire különös lett az emberek ízlése manapság: hétköznaponként szinte mindenki slampos, alkalomra meg túlcicomázzák magukat az emberek.

Nem mondom, szép az az elegáns összeállítás, amit az egyik válaszoló linkelt, csak furcsa, hogy hétköznaponként általában mindenki farmert hord, alakalom esetén meg már rögtön kosztümöt. Valahogy nincs átmenet.

Nyilván, aki hétköznap is nőiesebb szetteket hord (talán előfordul ma is), arra ez nem vonatkozik.

2013. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az operett eleve nem elegáns :D de ez az egyéni véleményem. Szerintem egy egyszerű, fekete ruhával jobban járnál.

Elég sokat járok színházba, sajnos tényleg ez a két véglet van: aki nagyon túlöltözi, és aki alulöltözött. Kevesen találják el a középutat.

2013. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%

Én ilyesmi ruhákat vennék fel színházba :)


[link]

2013. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én ilyen csipke miniruhában nem mennék azért oda, mint a jobb szélső. de az egyik ruha nagyon tetszett!:)


én a hétköznapokban is az az egyberuhás-lány vagyok, szerintem abban fogok menni, amit elterveztem, mert nagyon megoszlanak a vélemények. nagyon le fogok égni?

2013. dec. 17. 23:10
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

5-ös vagyok. Így segítsen az ember,hogy lepontozzátok...!


Meg is érdemled,uogy kinevessenek az ízléses emberek-nyugodtan menj ebbe a szettbe !!!

2013. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
#11-es vagyok és én is segíteni akartam erre lepontoznak -.-"
2013. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
egyáltalán nem való oda, bocs.
2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 SugarCat válasza:
100%
Nekem személy szerint nagyon tetszik a ruha,a masnis övvel nagyon cuki hatást kelt :) A cipő szerintem se túl jó viszont,helyette én egy sima fekete magassarkút vennék.A ruhára pedig mindenképp vennék a helyedbe egy rövidebb blézert vagy bolerót. :)
2013. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!