Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a szett milyen...

Szerintetek ez a szett milyen egy esti színházi randira? Nem tudom, hogy elég elegáns-e, esetleg túlöltözés kategória. Képpel lent.

Figyelt kérdés

[link]


Az operettbe megyünk. Természetesen fekete harisnyával, egy fekete kistáskával fogom viselni, felette ha hidebegg lesz bent egy sima fekete blézer, fekete, hosszabb szövetkabát kintre.



2013. dec. 17. 18:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

nem kell engem sértegetni, én mindenkinek zöldet adtam :S

más pontozott le, nem én. ha megnézed a százalékot látszik is, hogy az nem egy ember volt.

2013. dec. 18. 17:10
 22/24 A kérdező kommentje:
szerintem ha a farmeros hölgyikéket nem nevetik ki, engem se fognak. nem értem miért kell egyből bunkónak lenni, megköszöntem a segítséget, a pontozás nem az én hibám.
2013. dec. 18. 17:12
 23/24 anonim ***** válasza:
63%

szerintem a ruha nagyon jó. a cipővel az lehet a bajuk az embereknek h túl magas a sarka. ha van alacsonyabb sarkú vedd azt, de lapostalpút semmiképp se, nagyon igénytelen ilyen helyre.

egyébként azt se felejtsük el, hogy operettszínház nem egyenlő opera. nem kell annyira elegánsnak lenni. ez a szett inkább fiatalos mint elegáns, de mondjuk ha nadrágot vennél, annál azért ezerszer elegánsabb. sztem jó lesz

2013. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem ilyen ruhát vennék fel, de ha veszel rá egy fekete blézert, akkor elegánsabb hatást kelt, de még úgy sem leszel túlöltözött.


Személy szerint én az ilyen helyekre sima fekete ruhát vennék fel, és az általad linkelt ruha is ha csak sima fekete lenne, már sokkal jobb lenne, mint pl ez [link]

de fiatal vagy, szóval belefér a csíkos.

2013. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!