Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben a farmernadrág...

Ilyen hidegben a farmernadrág alá elég egy 50 denes mikroszálas, vagy microfibás harisnyanadrág?

Figyelt kérdés

Péntek este megyünk egy koncertre,de az utcán elég hideg lesz este,bent viszont meleg.Pamutharisnyát meg nem merem felvenni a farmer alá,mert bent megsülnék benne.Ezért ajánlották nekem a mikroszálas harisnyát.Azt mondják az elvezeti a test izzadságát,és nem is lesz bent benne melegem,és kint is jól szigetel a hideg ellen.Én eddig nem próbáltam ki.Nulla fok felett egyáltalán nem veszek fel harisnyát,de minuszokban már kénytelen leszek,és kicsit molett is vagyok.Köszi a válaszokat!

28 éves nő.



#nejlon #mikroszál #microfiba
2013. dec. 18. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

28 éves létedre még nem vettél fel harisnyát nadrég alá?

Egyébként elég, ha nem vagy nagyon fázós. Aaz 50 denes az közepesen vastagnak számít.


Koncertre szerintem ne farmerben menj.

2013. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vettem már fel igen 28 éves léttemre,rengeteg féle harisnyát már,csak gondoltam megkérdezem. A szekrényem is teli van majd hogynem,mert szeretem és jó ha van.
2013. dec. 21. 01:18
 3/3 A kérdező kommentje:
írtam is h egy kicsit az utóbbi időben felszedtem magamra,de sosem voltam ilyen igazán max,még kisebb koromban ,mármint molettebb...
2013. dec. 21. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!